Neįgaliesiems

M. Stankevičius prieš vakaro rungtynes: „Tikiuosi, kad šiandien būsime agresyvesni“

Lietuvos vaikinų (U21) rinktinė šįvakar sužais paskutines savo šių metų rungtynes. Alytuje lietuviai susitiks su Slovakijos bendraamžiais.

Mačas Alytaus stadione startuos 18.30, patekimas į rungtynes – nemokamas.

Slovakijos rinktinė po penkerių rungtynių turi surinkusi 6 taškus, tuo tarpu lietuviai per tiek pat mačų savo sąskaitoje yra sukaupusi tris.

Prieš rungtynes Lietuvos vaikinų rinktinės treneris Marius Stankevičius teigė, jog komandai pavyko atsistatyti po skaudaus mačo Šiaurės Airijoje, o šįvakar ekipa bandys išlaikyti panašią liniją, kaip ir buvo bandoma iki šiol.

„Turime tęsti tai, ką darėme anksčiau. Šiaurės Airijoje žaidėme kitokį futbolą, ne tokį, kokį planavome, buvo ilgi kamuoliai, kurie neatnešė jokios naudos. Reiškia, reikia bandyti tęsti tą pačią liniją, aišku, bandant prisiderinti, laikytis savo taktikos ir disciplinos, bet toliau žaisti futbolą“, – mintimis dalinosi treneris.

Prieš šį mačą jaunimo rinktinėje buvo ir permainų – prie rinktinės prisijungė Matas Dedura, kuris pakeitė į vyrų rinktinę išvykusį Artemijų Tutyškiną. Šis pirmadienio vakarą jau žaidė kontrolinėse rungtynėse su Kuveitu.

„Pas mus niekas nesikeičia, yra šiuo metu geriausi ir norime, kad jie būtų geriausiai pasiruošę. Džiaugiamės, kad žaidėjai yra kviečiami į nacionalinę rinktinę, tai yra mūsų futbolo seka ir kiekvieno žaidėjo tikslas turi būti nacionalinė rinktinė.

Tai yra visų trenerių darbas, mes tuo džiaugiamės ir norime, kad jų būtų kuo daugiau ir kad nacionalinė rinktinė turėtų kuo daugiau pasirinkimo. O jei vieno žaidėjo pas mus nėra, vadinasi atsiras vieta naujam žaidėjui“, – apie pokyčius kalbėjo treneris.

Šį vakarą rinktinės lauks jau pažįstamas varžovas – Slovakijos rinktinė, su kuria lietuviai pradėjo atranką ir pirmame mače išvykoje pralaimėjo 1:3.

„Slovakijoje pamatėme, kad jei nesame agresyvūs ir leidžiame jiems žaisti, tai jie diktuos savo sąlygas, jie tai sugeba. Jie yra tam pasirengę taktiškai ir techniškai, bet tikiuosi, kad šiandienai būsime nusiteikę kitaip, būsime agresyvesni ir kiek įmanoma ilgiau kamuolį išlaikysime pas mus, kad galėtume jį kontroliuoti, tokie būtų svarbiausi akcentai“, – apie pirmas rungtynes ir šio vakaro mačo akcentus kalbėjo M. Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS