Neįgaliesiems

M. Vorobjovas: „Nesvarbu kokios pavardės atvažiuoja“

Šiandien Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinė pradeda naują UEFA Tautų lygos etapą ir namuose susitiks su Kazachstano rinktine. Nacionalinės rinktinės saugas Modestas Vorobjovas tiki, kad visos C diviziono komandos turi apylygias galimybes, o lietuviai į aikštę eis tik dėl pergalės.

„Žalgirio“ tikslai – patys aukščiausi

Pasakodamas apie šį sezoną, M. Vorobjovas pabrėžė, jog „Žalgirio“ tikslai kiekvieną sezoną būna patys aukščiausi, tačiau šįmet komanda dar neužima aukščiausių pozicijų. „Sezonas dar nesibaigė ir tik sezono pabaigoje žinosime, kas pavyko, o kas ne. Turint omenyje tai, kad kiekvienais metais „Žalgirio“ tikslai yra patys aukščiausi, o kol kas mes neužimame aukščiausios vietos, tai dar turime ko siekti ir Europoje. Dar „esame žaidime“, nepaisant to, kokius varžovus turime. Kol kas nesame visiškai patenkinti situacija A lygoje ir sezono pabaigoje sieksime tą padėtį pagerinti“, – pasakojo M. Vorobjovas. „Kiekvienais metais „Žalgirio“ komandoje keičiasi treneriai, bet man svarbiausia yra gauti daug žaidybinio laiko ir kol jo gaunu, tol esu patenkintas.

Karantino metu gydžiausi traumą, tačiau dirbome pagal individualias programas. Aišku, karantinas nėra malonus dalykas, tiek sportininkams, tiek žmonėms, kurie dirba įprastus darbus, tačiau reikėjo laukti, kol tai pasibaigs ir kada galėsime pradėti treniruotes. Karantinas kiek prailgo, tačiau džiugu, kad mes išlaukėme.“

Prieš pirmas rungtynes visų komandų šansai lygūs

Nacionalinės rinktinės saugas teigė, jog atmosfera rinktinėje gera, o nuotaikos prieš naują etapą – pozityvios. „Į rinktinę buvau pakviestas vadovaujant Edgarui Jankauskui, vėliau rinktinės treneris pasikeitė, bet žaidėjai iš esmės liko tie patys, nematau kažkokių esminių skirtumų, nes kolektyvas ir atmosfera nesikeičia.

Nuotaikos komandoje pozityvios, nes pradedame nuo nulio ir prieš pirmas rungtynes visų šansai lygūs, juolab treneris sakė, jeigu esame C divizione, reiškia esame verti čia būti ir varžovai yra panašaus lygio. Visų šansai čia lygūs.

Lyderių netekties nejaučia

Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjas teigia, jog įprastų rinktinės žaidėjų nebuvimas neturės didelės įtakos žaidimui. „Įprastus veidus formuojate jūs, o mums, žaidėjams, tiesiog yra rinktinė, yra 23 žaidėjai ir nesvarbu kokios pavardės atvažiuoja, mes neturime savo lyderių viduje. Mums viskas įprasta, niekas nepasikeitė“, – kalbėjo M. Vorobjovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS