Neįgaliesiems

Marijampolėje 200 moksleivių subūrė WU17 čempionato futbolo festivalis

Prieš artėjantį Europos merginų (WU17) futbolo čempionatą –  Marijampolės moksleiviai aktyviai leido laiką futbolo festivalyje.

Tokio masto tarptautinis merginų čempionatas Lietuvoje organizuojamas pirmą kartą. Ta proga marijampoliečių laukia ne vien tik sportinės varžybos, bet ir socialiniai renginiai. Jais siekiama įtraukti miestų bendruomenes ir paskatinti daugiau moksleivių užsiimti sportu, sveikesniu gyvenimo būdu, visuomenine veikla.

Artėjant čempionatui balandį ir gegužę Marijampolėje rengiami sporto festivaliai. Pirmasis iš jų įvyko balandžio 16-ąją Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos stadione.

Talkinant savanoriams įvairiose estafetėse ir žaisdami su futbolo kamuoliu laiką aktyviai praleido pora šimtų moksleivių iš įvairių miesto bei rajono mokyklų. Dalyviams gerą nuotaiką padėjo palaikyti čempionato talismanas Lapė Snapė. Moksleiviai taip pat surašė palinkėjimus Lietuvos merginų rinktinei, kurios laukia debiutas tokio rango varžybose.

Panašūs festivaliai Marijampolėje taip pat numatomi balandžio 24, 30 ir gegužės 7 dienomis.

Europos merginų (iki 17 metų, WU17) finalinio etapo rungtynės Marijampolėje vyks nuo gegužės 9-osios „ARVI“ arenos stadione. Atidarymo dvikovoje žais nugalėtojų titulą ginanti daugkartinė Europos čempionė Vokietija.

Futbolo mėgėjai taip pat išvys dar trejas grupių etapo rungtynes ir dvi lemiamas dvikovas. Gegužės 18-ąją vyks antrasis pusfinalis, o gegužės 21-ąją – čempionato finalas. Kitos čempionato rungtynės vyks Alytuje ir Šiauliuose.

Bilietus į čempionato rungtynes platina „Ticketmarket.lt“. Iš anksto užsiregistravusios moksleivių grupės pagal sąrašus į rungtynes galės patekti nemokamai ir taip pat dalyvauja konkurse. Pagrindinis konkurso prizas, kuris teks aktyviausiai mokyklai – grupės „Golden Age“ koncertas.

Video iš festivalio

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS