Neįgaliesiems

Marijampolėje – šeimų futbolo šventė

Rugsėjo 23-30 dienomis visoje Europoje minint „UEFA Grassroots Week” savaitę, į ją įsitraukė ir Marijampolės futbolo centras bei MAFF. 

Rugsėjo  23 d. turnyre dalyvavo net 10 futbolo ritmu gyvenančių šeimų, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: jaunesniųjų ir vyresniųjų.

Jaunesniųjų grupėje varžėsi Jakulevičiai, Ambraziejai, Viktorovai, Kartavičiai, Jankauskai ir Radvilai. Po itin atkaklių kovų, pogrupio prizininkais tapo Ambraziejų Šeima. Antrąja vieta džiaugėsi Jankauskų šeima, o trečiąja – Jakulevičių šeima.

Vyresniųjų gretos buvo retesnės, tačiau kovos buvo taip pat labai įnirtingos. Grupėje žaidė Svirupskiai, Samuoliai, Giraičiai, ir Šnipkai. Nugalėtojų taurę į viršų kėlė Šnipkai, antrąją vietą užėmė Svirupskiai, o trečiają – Giraičiai.

Nors oro sąlygos nedžiugino, tai nepakenkė žaidėjų nuotaikoms. Visi atvyko nusiteikę gerai praleisti laiką ir pasidžiaugti futbolu su visa šeima.

Turnyro metu dalyvių ir žiūrovų laukė įvairios užduotys ir prizai. 

Organizatoriai už pagalbą turnyro metu dėkoja savanorių komandai:  Silvijai Jurgelaitytei, Ievai Kalpukevičiūtei, Godai Tamulynaitei, Austei Šeimytei.  Už paramą dėkojama UAB „Mantinga”. 

Šventę organizavo Marijampolės futbolo centro trenerė Viktorija Urkienė ir MAFF direktorė Stela Omilevičienė.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS