Marijampolės „Sūduva“ grįžo į pergalių kelią

Titulą ginanti Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ neužsibuvo nesėkmių ruože.

Sūduviečiai 10-ojo turo dvikovoje svečiuose turėjo vargo prieš Gargždų „Bangą“, tačiau iškovojo aštuntą pergalę šiame sezone – 2:0 (2:0).

Tiesa, gargždiškiai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį bei sukurti dar didesnę intrigą jau pirmame kėlinyje. Po perdavimo iš dešiniojo krašto baudos aikštelėje daug erdvės sulaukęs Skirmantas Rakauskas galva nukreipė kamuolį į skersinį.

Visgi po beveik mėnesį trukusios pertraukos pagaliau prabilo du svarbiausi „Sūduvos“ ginklai puolime – Josipas Tadičius ir Mihretas Topčagičius.

Kroatas po Aleksandro Živanovičiaus perdavimo taikliai iš arti smūgiavo 23-iąją minutę, o austras pasižymėjo 34-ąją minutę, kai ne itin sėkmingai šalia savo vartų sužaidė Deividas Padaigis bei Ignas Driomovas.

M. Topčagičius pelnė penktą įvartį šių metų A lygoje ir vėl tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

Antro kėlinio pabaigoje „Banga“ turėjo gerą galimybę atkurti intrigą, tačiau puikaus S. Rakausko perdavimo Shogo Yoshikawa nepavertė įvarčiu – japonas mušė pro šalį.

„Sūduva“ antrą ratą baigė turnyro lentelės viršūnėje su 25 taškais, Gargždų klubas – su 9 taškais įsitaisęs 4-oje vietoje.