Neįgaliesiems

Marijampolės „Sūduva” triumfavo pirmajame Esporto A lygos ture

Pirmasis Esporto A lygos turas, kuriame dalyvavo 12 Lietuvos futbolo klubų, baigėsi įspūdinga Marijampolės „Sūduvos“ pergale.

Komandai, kuriai atstovauja žaidėjas Aironas Baniulis, pavyko pasiekti 9 pergales, taip pat buvo patirtas vienas pralaimėjimas ir vienerios lygiosios, taip užsitikrinant pirmąją vietą pirmajame ture.

Finalinį ketvertuką, kartu su „Sūduva“, sudarė Vilniaus „Žalgiris“, Panevėžio „Ekranas“ ir „Kauno Žalgiris“, įrodę savo vertę tarp geriausių. Lyga, kurioje varžosi 12 klubų, žada dar daugiau įnirtingų mūšių per likusius du turus, vyksiančius nuotoliniu būdu, o finaliniame ketverte komandos susirungs dėl čempiono titulo ir teisės atstovauti savo klubui eČempionų lygos grupių etape.

LFF Esporto vadovas Edgaras Abromavičius dalijosi savo mintimis apie pirmąjį turą.

„Pirmasis turas tikrai nenuvylė ir pateikė daug įspūdingų akimirkų bei inirtingą kovą iki pat paskutinių rungtynių. Tai parodo, kokia aukšta yra mūsų lygos konkurencija ir kiek pastangų bei įgūdžių mūsų žaidėjai deda į kiekvieną susitikimą.

Tikimės, kad kitas turas bus dar labiau įtraukiantis ir suteiks dar daugiau neįtikėtinų momentų mūsų žiūrovams“, – sakė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS