Neįgaliesiems

Masinio futbolo entuziastus subūrė penkių dienų kursai

Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje 5 dienas vyko Lietuvos futbolo federacijos ir FIFA organizuojami masinio futbolo kursai. Užsiėmimus vedė lektorius iš užsienio Jamie Houchenas, o kursuose dalyvavo futbolo entuziastai iš įvairių Lietuvos miestų.

Pagrindiniai kursų uždaviniai – suvienyti masinio futbolo aktyvistus dėl bendro tikslo, suteikti jiems reikiamų žinių. Pasibaigus kursui, treneriai  įgytas žinias ir patirtį perduoda savo kolegoms bei toliau aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje skatindami vaikų susidomėjimą futbolu.

Visą darbo savaitę trukę mokymai buvo vainikuoti renginiu, kuriame atsiskleidė trenerių įdėtas darbas. Kursų dalyviai nuo pat ankstaus ryto ruošė stadioną, kuriame gausus vaikų būrys vėliau dalyvavoje įvairiuose žaidimuose. Instruktorius  J. Houchenas paskutinę kursų dieną įvertino trenerių motyvaciją ir įgūdžius.

„Į renginį susirinko apie 100 vaikų, tad kiekvienas treneris tiek atskirai, tiek komandoje, galėjo parodyti kokios naudingos informacijos bei žinių pasisėmė kursų metu. Kadangi tenka daug keliauti ir vesti tokius kursus įvairiose šalyse, galiu teigti, jog čia susibūrę treneriai yra itin motyvuoti, aktyvūs bei imlūs. Šis renginys buvo jų pasiekimas ir jų įdirbis“ – po renginio mintimis dalijosi lektorius J. Houchenas.

Po įvykusio renginio, kursų dalyviai susirinko į paskutinį susirinkimą, kuriame aptarė įspūdžius bei klaidas. Pasak lektoriaus J.Houchen, nebuvo nesėkmių ir viskas vyko sklandžiai: „Treneriai labai greitai įsisavino informaciją ir yra itin gabūs futbolo entuziastai.“

Į kursus iš Tauragės atvykusi Skaistė Bajorinaitė teigė, kad visi lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu: „Viskas prasidėjo pirmadienio rytą. Nuo pat pirmosios paskaitos įsitraukėme į užsiėmimus ir nenuobodžiavome. Visi buvome aktyvūs, ypač kai ruošėmės penktadienio renginiui. Buvo pasiūlyta daugybė įvairių idėjų kaip sudominti vaikus futbolo aikštėje. Ne tik prisiminėme jau užmirštus pratimus, bet išmokome ir naujų. Kursai yra naudingi, norėtųsi, kad tokių būtų dar daugiau.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS