Neįgaliesiems

„Masinio futbolo lyderio“ kursas registruoja seminarui kovo 25 d. Kaune

Pernai startavęs „Masinio futbolo lyderio“ kursas kviečia į gyvą seminarą kovo 25 dieną. 

Anksčiau numatytai datai – kovo 4 dienai – vietų jau nebėra, todėl kviečiama registruotis į kursus kovo 25 d. Kaune, LFF treniruočių centro patalpose (Aukštaičių g. 51).

„Masinio futbolo lyderio“ mokymai yra skirti pedagogams, savanoriams, aktyvistams, kurie dirba ar tiesiog užsiima su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

Kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – savarankiškas internetinio kurso „Kitas požiūris“ klausymas. Išklausę šį kursą galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą.

Vienos dienos seminare vyksta teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Teorinėje dalyje vyks užsiėmimai grupėse ir individualiai atliekant užduotis bei ugdant lyderystės kompetenciją. Praktiniai užsiėmimai vyks futbolo aikštėje – dalyviai bus supažindinti su paprastais pratimais, kurie padės vaikus įtraukti į futbolą ir sudominti šiuo žaidimu, išryškinti teigiamas vaikų savybes. Pasak kurso organizatorių, pratimai bus nesudėtingi, prieinami kiekvienam mokytojui.

Tiek internetinis kursas, tiek gyvas seminaras – nemokamas. Kursas „Kitas požiūris“ prieinamas internete bet kuriuo metu.

Išklausius šį kursą svetainėje Futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Daugiau informacijos pasiteirauti: i.marcinkevicius@lff.lt.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS