Maskvoje – rusų pergalė ir gražus lietuvių įvartis

Maskvoje vykstančiame turnyre “Kelias į žvaigždes” Lietuvos U-16 (gimę 2001 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė turėjo pripažinti šeimininkės Rusijos pranašumą rezultatu 1:3.

M.Šapaev/RFS.ru nuotr.

Pirmose turnyro rungtynėse lietuviai 0:2 pralaimėjo prieš Izraelį, o Rusijos komanda net 8:1 nugalėjo Moldovos komandą.

Per pirmąjį dvikovos su rusais kėlinį lietuviams taip pat nepavyko sustabdyti varžovų atakų. Visi trys įvarčiai krito aštuonių minučių periodą. 22 min. Deimantas Kontenis prasižengė prieš Kirilą Klimovą ir šis realizavo 11 metrų baudinį.

Po aštuonių minučių gavęs perdavimą iš kairiojo krašto kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Edgaras Sevikinas. Dar po minutės K. Klimovas išbėgo vienas prieš vieną ir techniškai permetė kamuolį per vartininką.

Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda puolime žaidė drąsiau ir 65 min. pavyko įmušti paguodos įvartį. Įspūdingu smūgiu iš 25 metrų kamuolį į vartus pasiuntė Vilius Piliukaitis.

Paskutinėse turnyro rungtynėse lietuviai šeštadienį 16 val. žais su Moldovos bendraamžiais.

Preliminari rungtynių statistika

U-16 Rusija – Lietuva U-16 3:1 (3:0)
E. Strelcovo stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas – Artiom Reket
Įvarčiai: 22 min. Kiril Klimov (iš 11 m.), 29 min. Edgar Sevikian, 30 min. Kiril Klimov (Rusija); 65 min. Vilius Piliukaitis (Lietuva)

Lietuva: Kajus Urbietis, Patrick Jorgensen, Deimantas Kontenis (76 min. Martynas Mikėnas), Valdas Paulauskas (39 min. Vilius Piliukaitis), Benas Šatkus (56 min. Grantas Šimkus), Mantas Petrikas, Tomas Kačerauskas, Ernestas Andriušis, Denas Gudaitis (64 min. Donatas Naumovas), Žygimantas Pečkys, Egidijus Dusevičius. Atsarginiai: Laurynas Glinskis, Rokas Rasimavičius, Augustas Dubickas.