Neįgaliesiems

Mažeikių „VIP“ vadovas: „Manau, kad trečia vieta galėjo būti padalinta į dvi dalis“

Jei Lietuvai reiktų rinkti didžiausią pažangą per metus padariusį klubą, tai tarp pretendentų tikrai turėtumėm išvysti ir futsal A lygos ketvirtosios vietos laimėtojus – Mažeikių „VIP“ futbolininkus.

Pastarųjų evoliucija prasidėjo 2019–ųjų pradžioje, kai turnyrinė lentelė rodė, jog šiems nelemta išsikapstyti iš dugno. Vis tik, realybė buvo žymiai geresnė – tą sezoną „VIP“ neliko paskutiniai, o per šį sezoną net du kartus nepralaimėjo daugkartiniam čempionui Kauno „Vyčiui“.

„Dabar jau nusiraminau, bet iš tikro norėjosi dar aukštesnės vietos. Aš suprantu, kad saugodami žaidėjų sveikatą sezoną turėjome užbaigti, bet… manau, kad trečia vieta galėjo būti padalinta į dvi dalis – ir Gargždams, ir mums. Juk serijos mes jiems nepralaimėjome“, – apie kitokį scenarijų svarstė „VIP“ vadovas Aldaras Pupliauskas.

„VIP“ reguliarųjį sezoną baigė penktoje vietoje bei atkrintamąsias varžybas pradėjo ketvirtfinalio etape su „Šiauliais“. Dvejose itin lygiose rungtynėse sėkmė lydėjo mažeikiškius. Pusfinalyje žemaičiams teko Kauno „Vyčio“ barjeras. Jei pirmose rungtynėse šalies čempionai laimėjo įtikinamai, tai antrųjų rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos.

„Tos atsakomosios rungtynės su „Vyčiu“, manau, kad buvo geriausios šiame sezone. Įtemptas, nervingas mačas, kuriame buvome verti pergalės. Pirmavome 2:0, turėjome dar daugiau progų, deja, nepavyko. Tačiau tokia yra futbolo taisyklė – neįmuši, netrukus būni nubaustas. Pavyzdžiui, pirmose rungtynėse dėl trečiosios vietos su Gargždų „Pramogų“ komanda per penkias minutes sukūrėme 3-4 progas, nerealizavome jų, o netrukus buvome priversti juos vyis. Pasirodė per sudėtinga.

Aišku, panašiai gali kalbėti ir Šiaulių komanda, kuri šiemet turėjo puikią sudėtį ir taip pat buvo verta žaisti pusfinalyje. Tačiau tąsyk sėkmė lydėjo mus“, – pasakojo A. Pupliauskas.

Kalbėdamas apie ateitį, „VIP“ ekipos vadovas pabrėžė, kad kitąmet Mažeikių „VIP“ kovos dėl medalių. Toks tikslas buvo iškeltas, dėliojant klubo viziją.

„Mes dar pernai galvojome apie tai, kad pirmame sezone norime patekti į ketvertuką, o vėliau – palaipsniui kilti į viršų. Tačiau situacija pasaulyje mus pasiuntė į tokią nežinomybę, kad sunku net kažką pasakyti. Beveik nėra abejonių, kad geriau nebus. Ar bus blogiau?

Sunku pasakyti. Savivaldybė kol kas pernelyg nenukentėjo, mūsų rėmėjai dirba prie naftos gamyklų, tai darbo apimtys jiems nesumažėjo, todėl tikimės geriausio. Norime Mažeikiuose išlaikyti Panevėžio legioną ir prie jų pridėti dar kelis stiprius žaidėjus. Jei tai pavyktų, viskas būtų gerai“, – ateities planus atskleidė A. Pupliauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS