Neįgaliesiems

Mėgėjai išbandė jėgas aikštėje su Lietuvos rinktinės nariais

Vilniaus regiono futbolo sąjungos rengiamame 7 prieš 7 žiemos čempionate šį savaitgalį futbolo gerbėjai galėjo išvysti gausų būrį garsių žaidėjų, tarp kurių buvo ir Lietuvos rinktinės nariai. Pagal turnyro nuostatus, jame gali rungtyniauti kontraktų su A lygos klubais neturintys futbolininkai.

Šį sekmadenį visų akys krypo į komandą „IFEX Margiris“, kurioje yra registruoti Darvydas Šernas, Vytautas Lukša, Tomas Mikuckis, Marius Papšys, Mindaugas Panka, Arminas Vaskėla, Eivinas ir Gabrielius Zagurskai, vartininkas Mindaugas Malinauskas ir būrys kitų kiek mažiau žinomų žaidėjų.

Žvaigždžių desantas padėjo komandai sekmadienį 8:2 nugalėti TEC ir 6:5 palaužti Egidijų Vaitkūną ir Robertą Freidgeimą į savo ekipą prisiviliojusią „Ateitį-Švarą“. Prie šių pergalių T. Mikuckis prisidėjo 3 įvarčiai, D. Šernas – 2, o V. Lukša – 1.

„IFEX Margiris“ čempionate per 8 turus surinko 19 taškų ir atsilieka tik nuo 24 taškus turinčios „Vilties“. „Ateitis-Švara“ po 6 rungtynių turi 9 taškus ir užima 3-ąją vietą.

Prasčiau sekasi iki šiol didžiausią žvaigdžių skaičių suburdavusiai FK78 komandai, kurioje yra registruoti Deividas Šemberas, Andrius Skerla, Rolandas Džiaukštas, Gediminas Vičius, Virmantas Lemežis, Nerijus Vasiliauskas, Mindaugas Čepas, Ramūnas Stonkus. Ši komanda per 6 rungtynes pelnė tik 3 taškus ir užima priešpaskutinę – 9-ąją – vietą. Savo pirmąją pergalę FK78 iškovojo būtent šį sekmadienį, kai 4:2 įveikė „Skaidiškes“, o taikliais smūgiais prisidėjo ir A. Skerla bei R. Džiaukštas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS