MEL U15 divizione sužaistos 10 turo rungtynės

Merginų elitinės lygos (MEL) U15 divizione balandžio 27-ąją sužaistos trejos rungtynės, iš kurių vienerios pasibaigė techniniu pralaimėjimu.

Plungėje susitiko FK „Babrungas“-FC „Babrungas“ ir Klaipėdos FM ekipos. Aikštės šeimininkės pirmavo po Emilijos Grauslytės įvarčio pirmajame kėlinyje, tačiau po pertraukos viešnios persvėrė rezultatą. Miletos Vitkutės ir Rugilės Raščiūtės įvarčiai suteikė pergalę 2:1.

Sostinės derbyje užtikrintą pergalę 3:0  atšventė FK „Vilnius“, nugalėjęs MFA „Bites“. Įvarčius susitikime įmušė Patricja Penkauskaitė, Elena Ostrauskaitė ir Aivė Andriuškevičiūtė.

Rungtynių fotoalbumas

Pirmąkart čempionato istorijoje rungtynių baigtį lėmė LMFA Drausmės komiteto sprendimas. FA „Panevėžys“-PRSSG priėmė MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“ ekipą. Nustačius, jog panevėžiečių gretose žaidė rungtynių protokole neregistruotos žaidėjos, buvo skirtas techninis pralaimėjimas 0:3.