MEL U15 diviziono 9-ame ture – dvi viešnių pergalės

Merginų elitinės lygos U15 amžiaus grupės lyderės pasinaudojo proga padidinti savo atotrūkį, o turnyro lentelės viduryje komandų jėgų balansas apsilygino.

Devintas turas startavo balandžio 22 dieną Gargžduose. MFA „Žalgiris“-MRU ekipa atvyko žaisti rungtynes su „Banga“. Jas diviziono lyderės laimėjo rezultatu 4:0 – pirmame kėlinyje pasižymėjo Grytė Vaisbrodė ir Radvilė Kelečiūtė, o antrame kėlinyje įvarčius pridėjo G. Vaisbrodė ir Viltė Bekionytė.

Kita šio turo akistata ketvirtadienį įvyko sostinėje. FK „Vilnius“ priėmė FC „Hegelmann“ akademijos bendraamžes. Viešnios 7 minutę įgijo persvarą po Dioros Vasiliauskaitės taiklaus smūgio. Susitikimo pabaigoje Aleksandra Vabolytė nerealizavo baudinio ir iki paskutinio teisėjo švilpuko rezultatas išliko 0:1.

Rungtynės tarp FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ ir FK „Saned“-Joniškio SC komandų nukeltos į gegužės 10 dieną.

Diviziono dešimtas turas startuos gegužės 13 dieną.