MEL U15 diviziono aukso medalių likimas spręsis paskutiniame ture

Birželio 3 ir 4 dienomis sužaistas Merginų elitinės lygos U15 diviziono turas, kuriame pergales iškovojo trys pajėgiausios komandos.

MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“ ekipa užsitikrino bronzos medalius, laimėdama 3:2 prieš FK „Vilnius“ bendraamžes. Visgi pirmajame kėlinyje pirmavo FK „Vilnius“, pasižymėjus Patricijai Sosnai ir Milai Piotrovič, o žalgiriečių gretose įvartį pelnė Urtė Toma Razumaitė. Antrajame kėlinyje žalgirietėms pergalę suteikė Gabijos Kraujelytės ir Monikos Suščinskaitės taiklūs smūgiai.

30-ąjį tašką iškovojo FK „Banga“, Panevėžyje iškovojusi pergalę 4:1. Gargždiškių gretose dubliu išsiskyrė Estela Tamošauskaitė, o kitus įvarčius pelnė Greta Lenkauskaitė ir Gabija Judvytytė. Aikštės šeimininkių garbės įvartį įmušė Dominyka Misiūnaitė.

Klaipėdos FM sužaidė savo paskutines sezono rungtynes, kuriose 2:1 įveikė MFA „Bites“ ir įgijo 32-ąjį tašką. Milda Kaluzevičiūtė pirmo kėlinio viduryje įmušė įvartį ir šis rezltatas nekito iki pat susitikimo pabaigos. 79 minutę Marija Agejevaitė išlygino rezultatą. Klaipėdietės pavyko išplėšti pergalę per pridėtą laiką, pasižymėjus Mijai Šmaižytei.

Paskutiniame ture birželio 18 d. susitiks FK „Banga“ su MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“ ekipa, tad šios rungtynės nulems aukso medalių likimą.