MEL U15 diviziono lyderėmis tapo žalgirietės, „Hegelmann“ šventė debiutinę pergalę

Paskutinį spalio savaitgalį sužaistas Merginų elitinės lygos U15 diviziono šeštas turas.

Penktadienį turas startavo Žagarėje, kur susitiko FK „Saned“-Joniškio SC ir FC „Hegelmann“ merginų komandos. Daniela Vabolytė įmušė Kauno rajono atstovių įvartį ir šis suteikė joms pirmuosius 3 taškus Merginų elitinėje lygoje.

Šeštadienį Telšiuose varžėsi dvi iki tol pralaimėjimo dar nepatyrusios ekipos – FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ ir MFA „Žalgiris“-MRU. Radvilė Kelečiūtė jau pačioje susitikimo pradžioje išvedė į priekį vilnietes. Emilija Grauslytė antro kėlinio pradžioje išlygino rezultatą, bet viešnių persvarą netrukus atstatė Grytė Vaisbrodė. Pergalė 2:1 suteikė žalgirietėms 15-ąjį tašką bei vienvaldžių lyderių statusą.

Turą užbaigė sostinės derbis tarp FK „Vilnius“ ir MFA „Bitės“ bendraamžių. Pirmoje rungtynių pusėje „Bitės“ pirmavo po Godos Smailytės ir Mildos Šulijaitės įvarčių, o po pertraukos dubliu pasižymėjo Agata Marija Kairytė – 0:4.

Šio diviziono 7-asis turas vyks lapkričio 5 dieną Kaune, Telšiuose ir Vilniuje.