MEL U15 diviziono lyderių trejetas pasižymėjo rezultatyviomis pergalėmis

Trečiadienį ir šeštadienį praūžė net 26 įvarčiais pažymėtas Merginų elitinės lygos U15 diviziono vienuoliktas turas.

Šio turo įžanga tapo sostinės derbis tarp MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“. Tvyrant lietingoms sąlygoms, aikštės šeimininkės pademonstravo savo pranašumą rezultatu 7:1 –  po du įvarčius pelnė Grytė Vaisbrodė ir Laura Grucytė, o po kartą pasižymėjo Radvilė Kelečiūtė, Ugnė Jusevičiūtė ir Orinta Romankevič. Viešnių gretose įvartį susitikimo pabaigoje pelnė Ema Khozrevanidzė

Šiandien FK „Babrungas“-FC „Džiugas“ dominavo namų rungtynėse prieš FC „Hegelmann“ ir pasiekė pergalę 9:0. Net 4 komandos įvarčius pelnė kapitonė Emilija Grauslytė, dublius užfiksavo Justina Blaževičiūtė ir Kamilė Domarkaitė, o vieną įvartį pridėjo Severina Vaitkevičiūtė.

Popietę MFA „Bitės“ Fabijoniškėse priėmė „Bangos“ bendraamžes. Pirmajame kėlinyje Agata Marija Kairytė pasižymėjo dubliu, kitus įvarčius mušė Monika Kriūnaitė, Karina Zilberytė, o gargždiškių gretose skirtumą sušvelnino Andrėja Tamošauskaitė. Visgi, antrajame kėlinyje „Bitės“ toliau demonstravo puikias atakas bei padidino savo persvarą – du įvarčius mušė Milda Šulijaitė, po vieną – Orinta Aginskaitė ir Skaistė Širvinskaitė. Galutinis rezultatas – 8:1.

Būsimo turo rungtynės numatytos gegužės 27 ir 30 dienomis. Pažymėtina, kad į akistatą stos MFA „Žalgiris“-MRU ir MFA „Bitės“, o pergalės atveju žalgirietės taptų nebepavejamos varžovėms.