Neįgaliesiems

MEL U17 divizione – favoričių kaktomūša, MFK „Žalgiris“ perėmė lyderystę

Merginų elitinės lygos 11-ojo turo susitikimai savaitgalį įvyko Žagarės, Vilniaus ir pirmąkart Visagino futbolo aikštėse.

Į medalius pretenduojančios FK „Utenos Utenis“ ir MFA „Žalgiris“-MRU komandos susitiko Visagine ir pademonstravo atkaklią kovą. Kamilė Medvedeva 12 min. pelnė pirmą rungtynių įvartį, o po 7 minučių žalgiriečių padėtis dar labiau susikomplikavo pašalinus Austėją Petkevičiūtę. Nepaisant tokių aplinkybių, viešnių ekipa nepasidavė ir 49 min. Patricja Penkauskaitė išlygino rezultatą.

Baudinių serijoje sostinės atstovės buvo taiklesnės 4:3 ir susilygino taškais su uteniškėmis. Šios komandos turnyro lentelėje dabar dalinasi 2-ąja pozicija.

Klaipėdos FM po galingo pasirodymo antrajame kėlinyje pranoko 6:0 FK „Saned“-Joniškio SC bendraamžes. Dviem žaidėjoms – Mildai Kaluzevičiūtei ir Elzei Česnauskaitei – pavyko atlikti dublius, o susitikimo pabaigoje po įvartį pridėjo Magdė Mackevičiūtė su Mija Šmaižyte.

MFK „Žalgiris“ namų stadione 4:0 įveikė panevėžietes ir tapo vienvaldėmis diviziono lyderėmis. Marta Lipnickaitė atliko „hetriką“, o galutinį rezultatą taikliu smūgiu užfiksavo Elzė Kiškūnaitė.

Trečiadienį Merginų elitinės lygos sirgalius įtrauks U17 diviziono 12-ojo turo rungtynės Klaipėdoje, Panevėžyje ir Vilniuje.

Utenos Utenio nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS