Neįgaliesiems

Mergaičių U13 čempionate įvyko 8-ojo turo susitikimai

Gargždai, Kretinga, Nemenčinė ir Vilnius šį sekmadienį priėmė 2023–2024 m. sezono Lietuvos mergaičių iki 13 metų čempionato rungtynes.

FK „Žalgiris“ apgynė savo namų tvirtovę – Vilniaus Senvagės gimnazijos stadioną. Šiai komandai pavyko po atkaklių kovų pelnyti dvi pergales ir pakilti į antrą vietą savo regioninėje grupėje. MFA „Žalgiris“-MRU šįkart tavo taškų kaupyklę papildė trimis taškais, o FK „Vilnius“ ir Visagino BFA pasidalino po tašką.

Nemenčinės MFK savo aikštėje buvo pernelyg svetinga viešnių ekipoms – šią ekipą nugalėjo tiek MFA „Bitės“ pagrindinė, tiek dublerinė komanda. Ukmergiškės neprilygo „Bičių“ B komandai, tačiau atsigriebė žaisdamos prie A komandą.

Pietų-Rytų regioninės grupės rezultatai

FK „Banga“ kiek nelauktai savo namų aikštėje patyrė apmaudžius pralaimėjimus FC „Hegelmann“ ir FK „Garliava“ bendraamžėms. Daugiausiai džiaugsmo šįkart suteikė FK „Babrungas“ savo sirgaliams, įrodęs savo pranašumą prieš abi Kauno rajonui atstovaujančias komandas.

Minijos FA ir Klaipėdos FM iškovojo po dvi pergales Kretingoje, žaisdamos prieš pasvalietes ir panevėžietes. Laimėjimai leido klaipėdietėms ir kretingiškėms atitinkamai pakilti į savo regioninės grupės pirmą ir antrą vietas.

Šiaurės-Vakarų regioninės grupės rezultatai

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS