Neįgaliesiems

Merginos kviečiamos dalyvauti interaktyvioje UEFA kampanijoje

Iki š. m. balandžio 30 dienos vyksta konkursas, kuriame merginos gali atsiųsti savo trumpus video įrašus ir laimėti UEFA įsteigtus ypatingus prizus.

#PlayAnywhere – tai naujoji Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) kampanija, kviečianti Europos šalių merginas įamžinti savo įgūdžius valdant futbolo kamuolį.

UEFA per pastaruosius metus skiria vis didesnį dėmesį sportuojančioms merginoms, norint jas įtraukti į futbolo veiklą ir siekiant futbolą padaryti populiariausia sporto šaka Europoje moterų tarpe 2020 metais.

#PlayAnywhere kampanija startavo išleisdama klipą, kurio rengime sudalyvavo 8 žymios futbolininkės – seserys Ada ir Andrine Hegerberg, Majen Mjelde, Lauren James, Jorban Nobbs, Fran Kirby, Alex Greenwood bei FIFA ir UEFA geriausios fubolininkės laurus skynusi Lieke Martens. Per 12 dienų futbolininkės aplankė 13 atokių Europos vietovių, nuo Norvegijos iki Kroatijos, bei susitiko su šimtais jaunųjų gerbėjų.

UEFA sukūrė konkursą 13–18 metų merginoms, kad šios parodytų savo meilę žaidimui per žinutes, nuotraukas ar videoklipus, parodydamos kaip jos žongliruoja kamuoliu neįprastose vietose. Laimėtojos turi šansą su šeima praleisti savaitgalį Paryžiaus „Disneyland“ pramogų parke ar laimėti ypatingus savaitės prizus iš #PlayAnywhere kampanijos žvaigždžių.

Dalyvės skatinamos iki balandžio 30 dienos pateikti trumpus video įrašus per savo „Instagram“, „Twitter“ ar „Musical.ly“ socialinių tinklų paskyras. Merginos turi prie įrašo parašyti @WePlaystrong ir pridėti žymę („hashtag“) #PlayAnywhere. Konkurso nugalėtoją UEFA paskelbs gegužės 1-ąją.

Išsamios konkurso taisyklės ir sąlygos pateiktos anglų kalba: https://www.uefa.com/termsconditions/prizes.html

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS