Merginų elitinėje lygoje užbaigtas pirmasis ratas

Lapkričio 19 ir 24 dienomis sužaistas Merginų elitinės lygos (MEL) U17 diviziono septintasis turas, po kurio čempionate paskebta žiemos pertrauka.

Diviziono lyderė MFA „Žalgiris“-MRU ekipa 5:0 įveikė šiaulietes ir iškovojo 18 tašką iš tiek pat galimų. Dubliais pasižymėjo Austėja Petkevičiūtė ir Žemyna Lekavičiūtė bei įvartį pridėjo Karolina Jasaitytė.

FK Vilnius ekipa metus užbaigė diviziono „top“ trejetuke, nugalėjus rezultatu 2:1 aukštenę vietą turnyro lentelėje užimančias uteniškes. Vilnietės įsiveržė į priekį po ankstyvo Aistės Šveckutės įvarčio, rezultatą išlygino Kamilė Medvedeva, tačiau prieš pat pertrauką Danielė Vyzaitė sugrąžino vilnietėms persvarą.

Paskutinėse turo rungtynėse MFK „Žalgiris“-Širvintų SC surengė įvarčių fejeriją ir 12 įvarčių skirtumu pranoko FK „Saned“-Joniškio SC ekipą. Penkis įvarčius pelnė Elzė Kiškūnaitė, hetriku pasižymėjo Marta Lipnickaitė, o dubliais – Karina Vasilionok ir Viltė Kulševičiūtė.

„Treneris prašė žaisti rungtynes susikaupus, tikėjausi, kad bent vieną įvartį šįvakar įmušiu. Komandos dalyvavimą Merginų elitinės lygos sezone vertinu puikiai, tikiuosi, kad pavasarį iškovosime dar daugiau pergalių ir pakilsime į aukštesnę vietą turnyro lentelėje“, – įspūdžiais pasidalino rezultatyviausia turo žaidėja Elzė Kiškūnaitė.

Rezultatyviausios žaidėjos

1. Žemyna Lekavičiūtė (MFA Žalgiris-MRU) – 18 įvarčių.

2. Meida Proscevičiūtė (Ukmergės SC) – 16 įv.

3–5. Kamilė Medvedeva (FA Utenis), Saulutė Railaitė ir Jotvilė Šapaitė (FK Gintra-ŠSG-FA Šiauliai) – po 8 įv.

6. Danielė Vyzaitė (FK Vilnius) – 7 įv.

7–10. Agnieška Kazarina (FK Vilnius), Ugnė Kvartūnaitė (FA Utenis), Elzė Kiškūnaitė ir Karina Vasilionok (MFK Žalgiris-Širvintų SC) – po 6 įv.