Merginų elitinėje lygoje – Vilniaus derbis ir įvarčių liūtis Šventupėje

Šį penktadienį įvyko Merginų elitinės lygos 8-ojo turo akistatos, kuriose pergales šventė namų aikštėse žaidusios komandos.

Turas prasidėjo nuo rungtynių tarp „Kauno Žalgirio“ FA ir FK „Banga“ merginų. Viltė Švarcaitė įmušė įvartį 6-ąją minutę, tačiau viešnios pasidžiaugti persvarą galėjo tik keturias minutes. Kauniečių atakos lyderė Ema Kriaučiūnaitė atliko „hetriką“, kurio užteko pergalei rezultatu 3:1. Rungtynių nugalėtoja įsitvirtino trečioje turnyro vietoje.

Čempionato lyderė MFA „Žalgiris“-MRU komanda įrodė savo pranašumą Vilniaus derbyje, laimėjusi rezultatu 5:0. Žalgiriečių įvarčius pelnė Ieva Žakelytė, dusyk Gytė Ulenskaitė, Saulė Uždavinytė ir Žemyna Lekavičiūtė.

Šventupės stadione žaidusi Ukmergės SC komanda pranoko FA „Utenį“ net 9:1. Rezultatyviausia lygos futbolininkė Meida Proscevičiūtė pasižymėjo „pokeriu“, Saulutė Railaitė atliko „hetriką“, o Rusnės Šešplaukytės sąskaitoje – „dublis“. Viešnių garbės įvartį pelnė Neda Klezaitė.

Merginų elitinės lygos 9-ojo turo rungtynes numatyta sužaisti birželio 10 dieną ir jose jau gali paaiškėti 2020–2021 metų sezono čempionės. Favoritė MFA „Žalgiris“-MRU priims Ukmergės SC komandą. Ture taip pat galimi reikšmingi pokyčiai kovoje dėl žemesnių vietų.