Merginų elitinės lygos 12 turas pažymėtas 21 įvarčiu

Itin rezultatyvi varžybų diena su Meidos Proscevičiūtės 6 įvarčių benefisu užfiksuota Merginų elitinės lygos U17 divizione.

Šio diviziono lyderės, MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės, gegužės 20-ąją atšventė savo 10-ąją pergalę sezone. Sostinės derbyje rezultatu 3:0 buvo įveiktos FK „Vilnius“ bendraamžės, o įvarčius pelnė Agnė Juozulynaitė, Karolina Jasaitytė ir Elinga Pampuškaitė.

Antrą vietą susigrąžino FK „Utenos Utenis“, po permainingos kovos 6:4 įveikęs MFK „Žalgiris“-Širvintų SC ekipą. Pirmajame kėlinyje uteniškės pirmavo 3:1, tačiau viešnios 73 minutę sugebėjo persverti rezultatą į 3:4. Dvikovos pabaigoje uteniškės atsakė trimis įvarčiais ir išplėšė pergalę. Dubrliais rungtynėse pasižymėjo Gabija Viplentaitė, Ugnė Kvartūnaitė, Karina Vasilionok ir Marta Lipnickaitė.

Benefisą surengė Meida Proscevičiūtė, kuri pelnė visus Ukmergės SC ekipos įvarčius ir padėjo išvykoje 6:2 nugalėti FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“ ekipą. Aikštės šeimininkių gretose dublį pelnė Saulutė Railaitė.

MEL U17 divizione liko sužaisti dar du turus, kurie suplanuoti birželio 8 ir 22 dienomis.

Rezultatyviausios MEL U17 žaidėjos:

1. Meida Proscevičiūtė (Ukmergės SC) – 25 įvarčiai

2. Žemyna Lekavičiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 18 įv.

3–4. Saulutė Railaitė (FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“) ir Ineta Šukštulytė (MFA „Žalgiris“-MRU) – po 13 įv.

5–6. Kamilė Medvedeva (FK „Utenos Utenis“) ir Jotvilė Šapaitė (FK „Saned“-Joniškio SC) – po 12 įv.