Merginų elitinės lygos apžvalga (15-oji savaitė)

Šią savaitę čempionato rungtynės buvo sužaistos tik U17 amžiaus divizione. Po 9-ojo turo vienvaldės lyderės statusą įgijo Gargždų FK „Banga“.

Trečiadienį gargždiškės priėmė viešnias iš sostinės, MFA „Bitės“ ekipą. Komandos neužtruko apsikeisti įvarčiais: jau 1 minutę Vestas Zablackaitė suteikė „Bangai“ persvarą, kurią 9 minutę panaukino Karina Zilberytė. Pergalingu tapo Austėjos Jokubaitytės smūgis 80 minutę.

Šeštadienį Klaipėdos FM komanda pagaliau nudžiugino savo sirgalius pirmąja šio sezono pergale. Uostamiesčio atstovėms savo stadione pavyko atsirevanšuoti žaidžiant prieš plungiškes dėka Elzės Česnauskaitės dublio (52 ir 65 min.).

Turą vainikavo „žaliai baltų“ sostinės derbis. FK „Žalgiris“ ir MFA „Žalgiris“-MRU rungėsi dėl pergalės, o šįsyk savo pranašumą įrodė viešnių ekipa ir pakilo į antrą vietą. Viešnių komandos gretose Justina Blaževičiūtė atliko dublį (32 ir 51 min.).

MEL U17 diviziono 9-ojo turo rezultatai: FK Banga 2:1 MFA Bitės, Klaipėdos FM 2:0 FK Babrungas, FK Žalgiris 0:2 MFA Žalgiris-MRU.