Neįgaliesiems

Merginų elitinės lygos apžvalga (17-oji savaitė)

Ketverios rungtynės buvo sužaistos šį savaitgalį Merginų elitinės lygos U17 divizione. Į pirmąją vietą šoktelėjo Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU.

Centrinėse 10-ojo turo rungtynėse Gargžduose susirungė tiesioginės pretendentės į aukso medalius. MFA „Žalgiris“-MRU jau pirmajame kėlinyje įgijo trijų įvarčių persvarą po taiklių Patricjos Penkauskaitės, Radvilės Kelečiūtės ir Lauros Grucytės smūgių. Vilnietės pasinaudojo proga aplenkti „Bangą“ ir įgyti dviejų taškų atotrūkį.

FK „Babrungas“ šią savaitę sužaidė dvejas rungtynes sostinėje, tačiau plungiečių vizitas nesusiklostė sėkmingai. Iš pradžių joms pralaimėjimą „išrašė“ MFA „Bitės“, o Goda Smailytė įmušė visus keturis rungtynių įvarčius. Sekmadienį siužetas buvo panašus – Marta Lipnickaitė įmušė keturis įvarčius iš eilės, o paskiau FK „Žalgiris“ padidino savo persvarą po Julijos Melaikytės realizuoto baudinio, Elzės Kiškūnaitės dublio ir Rugilės Kamienaitės įvarčio. Turnyro lentelėje FK „Žalgiris“ susilygino taškais su FK „Banga“.

Atkakliausiai susiklostė klaipėdiečių ir panevėžiečių akistata. Elzė Česnauskaitė ir Mija Šmaižytė leido aikštės šeimininkėms pirmauti rungtynėse. Rimantės Laužinaitės įvartis sugrąžino intrigą, bet per likusias 15 minučių viešnioms nepavyko atimti taškų iš klaipėdiečių. Galutinis rezultatas leido Klaipėdos FM pakilti į šeštą vietą, į paskutinę nustūmus būtent panevėžietes.

 

MEL U15 diviziono 10-ojo turo rezultatai: FK Banga 0:3 MFA Žalgiris-MRU, Klaipėdos FM 2:1 FA Panevėžys-PRSSG, FK Žalgiris 8:0 FK Babrungas.

MEL U15 diviziono 13-ojo turo rezultatas: MFA Bitės 4:0 FK Babrungas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS