Neįgaliesiems

Merginų elitinės lygos apžvalga (19-oji savaitė)

Žiūrovai stadionuose per trejas šią savaitę įvykusias Merginų elitinės lygos rungtynes išvydo 19 įvarčių, iš kurių beveik pusę sudaro klaipėdiečių indėlis.

Čempionato sekėjams buvo aktuali gegužės 11-oji, per kurią Vilniuje ir Klaipėdoje buvo sužaistos U15 amžiaus grupės rungtynės.

Pirmiausiai į kovą stojo MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Banga“. Nepaisant žaidimo mažumoje, gargždiškės pirmavo po Andrėjos Tamošauskaitės įvarčio, bet antrajame kėlinyje vilnietėms pavyko persverti rezultatą taikliais Elenos Ostrauskaitės ir Miglės Šilobritaitės smūgiais bei išlaikyti pirmąją vietą lentelėje.

Klaipėdos FM pasiekė rezultatyviausią šio sezono pergalę dešimties įvarčių skirtumu, nustelbus diviziono autsaiderę „Kauno Žalgirio“ FA. Penkis įvarčius įmušė Elzė Česnauskaitė, tris – Elija Beinoravičiūtė, du – Kotryna Pociūtė. Uostamiesčio atstovės pasinaudojo galimybę pašokti į penktą turnyro poziciją.

MFA „Bitės“ ir toliau išlaiko vos vieno taško atsilikimą nuo lyderių, tiesa, yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau. „Bičių“ gretose hetriką į FC „Hegelmann“ vartus atliko Agata Marija Kairytė, dublį – Adriana Bystronovskaja, o vieną įvartį pridėjo Morta Stašaitytė.

Kitą savaitę Merginų elitinėje lygoje taip pat vyks tik U15 diviziono akistatos. Jaunosios futbolininkės varžysis Gargžduose, Kaune ir Klaipėdoje.

MEL U15 diviziono 14-ojo turo rezultatai: MFA Žalgiris-MRU 2:1 FK Banga, Klaipėdos FM 10:0 Kauno Žalgirio FA, MFA Bitės 6:0 FC Hegelmann.

MFA Bitės nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS