Neįgaliesiems

Merginų elitinės lygos II rato starte – vilniečių pergalės

Po žiemos pertraukos atsinaujino Merginų elitinės lygos U17 diviziono varžybos. Aštuntame ture pergales iškovojo visos trys sostinės ekipos.

Pirmosios į aikštę žengė FK „Vilnius“ ir FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“ ekipos. Susitikimas baigėsi rezultatu 6:1, o hetriką atliko Aistė Šveckutė. Pergalė leido „Vilniui“ pakilti į antrą vietą turnyro lentelėje.

„Labai smagu, kad pirmas pavasario rungtynes pradėjome pergale, tikrai sunkiai dirbome, kad ją pasiektume. Ši pergalė yra skirta sirgaliams, ačiū visiems, kurie atvyksta palaikyti. Smagu pakovoti su savo amžiaus žaidėjomis Merginų elitinėje lygoje ir kad turime tokias varžybas Lietuvoje“ – po rungtynių pakomentavo A. Šveckutė.

Rungtynių fotoalbumas

Baudinių serijos prireikė MFK „Žalgiris“-Širvintų SC ir Ukmergės SC ekipų akistatoje. Ukmergietės pirmavo po Meidos Proscevičiūtės įvarčio, tačiau Elzė Kiškūnaitė išlygino rezultatą. Aikštės šeimininkės taikliau atliko smūgius nuo 11 metrų atžymos – serija pasibaigė 4:1.

Turą vainikavo diviziono lyderių pergalė LFF stadione. MFA „Žalgiris“-MRU rezultatu 5:0 pranoko FK „Saned“-Joniškio SC bendraamžes, o dubliu išsiskyrė Kotryna Maželytė. MFA „Žalgiris“-MRU iškovojo savo 7 pergalę ir pelnė savo 50-ąjį įvartį sezone.

Naudingiausiomis 8-ojo turo žaidėjomis pripažintos Aistė Šveckutė, Karina Vasilionok ir Kotryna Maželytė.

Artimiausios MEL U17 diviziono rungtynės vyks balandžio 8 dieną.

Sauliaus Čirbos/FK Vilnius ir Roberto Každano/LFF.lt nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS