Neįgaliesiems

Merginų festivalyje Panevėžyje – dalyvių rekordas

Merginų futbolo festivalis „Live Your Goals“ sulaukė dar nematyto populiarumo Panevėžyje, kur spalio 17 dieną rekordinis skaičius moksleivių sudalyvavo tradiciniame renginyje.

Šiais metais šešiuose Lietuvos miestuose vykstantis festivalis pritraukė įspūdingą skaičių dalyvių Aukštaitijos sostinėje: 380 mergaičių iš penkių Panevėžio miesto ir rajono mokyklų susirinko Panevėžio dirbtinės dangos stadione ir džiaugėsi futbolo fiesta. Tiek dalyvių festivalis viename mieste dar nebuvo turėjęs.

Veiklos mergaitėms netrūko ir su jomis užsiėmė festivalio organizatoriai ir ambasadorės. 1–8 klasių moksleivės turėjo galimybę patobulinti savo įgūdžius įvairiais aspektais – pradedant vikrumu ir koordinacija, baigiant kamuolio valdymu.

„Sulaukėme milžiniško skaičiaus dalyvių skaičiaus ir ne visi norintys tilpo, todėl nebuvo lengva susitvarkyti su tokiu skaičiumi mergaičių. Tai neabejotinai buvo puiki šventė, kurią papuošė tiek geras oras, tiek puiki nuotaika. Vaikus atlydėjusius mokytojos taip pat įsijungė į žaidimus, sulaukėme teigiamų atsiliepimų ir iš tėvų. Miestui reikia dažniau tokių renginių, todėl neabejotinai miestas lauks festivalio ir kitais metais“, – dėstė renginį organizavęs Mantas Pomeckis.

Šiemet „Live Your Goals“ festivalis taip pat rengiamas Vilniuje, Telšiuose, Trakuose, Gargžduose ir Prienuose.

„Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones) – visame pasaulyje nuo 2015 m. vykstanti moterų futbolo populiarinimo kampanija.  Šiais metais festivalis organizuojamas šešiuose šalies miestuose. Kampanijos ambasadorės – Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjos Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė ir Kamilė Vaičiulaitytė.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS