Merginų iki 16 metų rinktinė turnyrą Bulgarijoje pradėjo nesėkme

Prasidėjusiame tarptautiniame UEFA „Development“ merginų U16 turnyre Lietuvos rinktinė rezultatu 0:6 pralaimėjo bendraamžėms aikštės šeimininkėms  bulgarėms.

Tris įvarčius Bulgarijos merginos įmušė iki pertraukos, dar tris – antrajame kėlinyje.

Karolio Jasaičio auklėtinėms Albenoje sužais dar dvejas rungtynes su Moldovos ir Rumunijos futbolininkėmis.

Su rumunėmis dvikova laukia šeštadienį, su Moldova – kitą antradienį.

Šis turnyras skirtas futbolininkėms įgauti žaidybinės patirties – kiekviena žaidėja per trejas rungtynes turi sužaisti ne mažiau 90-ies minučių.

Rungtynių statistika: Bulgarija – Lietuva 6:0 (3:0)

Albenos 1-oji futbolo aikštė, teisėja – Kristina Georgieva (Bulgarija)

Įvarčiai: 8, 58 min. Vasilena Stefanova, 12 min. Mariela Petrova, 30 min. Polina Demirova, 68, 74 min. (iš baudinio) Nija Duleva (Bulgarija)

Įspėtos: 13 min. Viktorija Genova, 86 min. Teodora Todorova (Bulgarija); 28 min. Aivė Andriuškevičiūtė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-16 rinktinės sudėtis: Augustė Cvetkovaitė, Andžela Vaičytė (80 min. Mileta Vitkutė), Miglė Žižytė (46 min. Fjameta Kuktaitė), Agnieška Kazarina, Ugnė Kvartūnaitė (71 min. Ieva Žakelytė), Kamilė Medvedeva, Karina Vasilionok (65 min. Dominyka Misiūnaitė), Atėnė Streckytė (71 min. Julija Melaikytė), Kotryna Maželytė (80 min. Kotryna Levčukaitė), Aivė Andriuškevičiūtė (65 min. Smiltė Vaitkevičiūtė), Gytė Ulenskaitė (46 min. Marta Šmidt). Atsargoje: Erneta Rinkevičiūtė.