Neįgaliesiems

Merginų rinktinė pasitinka lemiamą kovą: „Mūsų tikslas yra tik pergalė“

Lietuvos merginų U-17 rinktinė antradienį užbaigs savo kovą Europos merginų čempionato atrankos mini turnyre. Antrosios Lietuvos ekipos varžovės – bendraamžės iš Kazachstano.

Šiame mače spręsis, kuri komanda mini turnyre užims antrą vietą. Turnyro nugalėtojomis jau anksčiau tapo abi pergales iškovojusios Šveicarijos jaunosios futbolininkės, kurios 3:0 nugalėjo Lietuvos, ir net 12:0 – Kazachstano futbolininkes.

Kaip akcentavo Lietuvos merginų rinktinės treneris Karolis Jasaitis, rinktinei pakako laiko atsistatyti po rungtynių su Šveicarija, tad komanda yra pilnai pasirengusi rungtynėms.

„Po Šveicarijos rungtynių tikrai turėjome laiko, tai buvo tikrai labai sunkios rungtynės, mums kainavo labai daug jėgų. Bet manau, kad tikrai pavyko atsistatyti ir esame pasiruošę šioms rungtynėms“, – sakė K. Jasaitis.

Nepaisant nesėkmės, jis įžvelgė ir teigiamų pamokų, kurios komandai galės praversti ateityje.

„Visi gavome pamokų – ir treneriai, ir žaidėjos, ir ta pati administracija. Džiaugiamės, kad žaidėme su tokia stipria komanda ir per tokias rungtynes pamatome, ko mums labiausiai trūksta. Tokios komandos, kaip Šveicarija, priverčia pažiūrėti į veidrodį ir pamatyti, kokioje realioje situacijoje esame – mintimis dalinosi specialistas.

Nors komandai norint užimti antrą vietą jiems pakaktų lygiųjų, treneris tokias mintis veja į šalį ir tikina, kad ekipą tenkins tik pergalė.

„Mūsų tikslas šiose rungtynėse yra pergalė, kitokių minčių būti net negali. Turėjome gerą stovyklą, geras rungtynes su Šveicarija, tikrai nesame taip stipriai nusivylę nei rezultatu, nei žaidimu, tikrai merginos yra šaunuolės, atidavė visas jėgas, to paties prašysiu ir prieš ateinančias rungtynes.

Jei maksimaliai atiduosime save, manau, kad rezultatas bus teigiamas“, – sakė jis.

Tuo tarpu rinktinės futbolininkė Ema Kriaučiūnaitė sakė, jog mače su šveicarėmis darytos klaidos bus tinkamai išanalizuotos ir antradienio rungtynėse nesikartos.

„Šveicarės tikrai yra labai techniškos, greitos, visai kitoks futbolas. Pažiūrėjome klaidas, kurias darėme, iš jų pasimokysime ir pabandysime tai parodyti prieš Kazachstaną.

Su kazachėmis susitiksime jau antrą kartą, tikrai labai sunkiai dirbome, treniravomės, tikrai stengsimės iškovoti pergalę, o ne sužaisti lygiosiomis.

Kviečiu sirgalius, šeimą ir draugus, kad atvyktų mūsų palaikyti, nes tikrai turime iškovoti šią pergalę.

Rungtynės tarp Lietuvos ir Kazachstano merginų U17 rinktinių – antradienį (kovo 29 dieną) Vilniaus LFF stadione. Patekimas į mačą – nemokamas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS