Neįgaliesiems

Merginų rinktinei pergalingą įvartį pelniusi M. Proscevičiūtė: „Įmušus apėmė begalinis džiaugsmas“

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė pergalingai startavo Europos čempionato atrankos turnyre Latvijoje, kai minimaliu skirtumu 1:0 palaužė bendraamžes iš Juodkalnijos.

Nepaisant to, kad daugiau smūgių rungtynėse atliko juodkalnietės, vieninteliu tiksliu smūgiu pasižymėjo lietuvės – sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Meida Proscevičiūtė.

„Tiesiog pasinaudojau gynėjos klaida, o kai pamačiau kamuolį vartų tinkle – apėmė begalinis džiaugsmas, kadangi šis įvartis buvo daug lemiantis.

Man asmeniškai šis įvartis buvo svarbus, nes išnaudojau gautą progą ir tai atnešė komandai pergalę“, – mintimis po mačo pasidalino pergalingo įvarčio autorė.

Kalbėdama apie trenerių pateiktą planą prieš rungtynes, žaidėja labiausiai išskyrė žaidimą kraštuose.

„Labiausiai treneriai akcentavo tai, kaip išnaudoti kraštus, nes ten atsiverdavo didelės erdvės, per kurias mes turėjome galimybes kurti pavojingas atakas.

Kadangi mes nežinojome jų žaidimo, pirmas penkiolika minučių skyrėme susipažinti su varžovėmis“, – pasakojo M. Proscevičiūtė.

Ji teigė, kad tokia pergalė pridės nemažai pozityvo prieš likusius du mačus.

„Kiekviena žaidėja įdėjo maksimalias pastangas tiek gynyboje, tiek puolime, koncentraciją išlaikyti padėjo komunikavimas aikštelėje ir palaikymas už jos ribų.

Įgijome daugiau pasitikėjimo savimi, dabar išanalizuosime savo klaidas ir stengsimės jų nekartoti bei iškovoti pergalę ne tik prieš serbes, bet ir prieš latves“, – ryžto nestokojo futbolininkė.

Būtent su Serbijos rinktine lietuvaitės susitiks antrame mače, kuris vyks šeštadienį. Pirmame mače Serbijos merginų rinktinė net 4:0 sutriuškino atrankos turnyro šeimininkes latves.

„Serbės yra techniška komanda, bus svarbu nepralaimėti dvikovų vienas prieš vieną, taip pat – koncentracija visų rungtynių metu, komunikacija komandoje ir laikymasis rungtynių plano kurį pateiks treneriai“, – svarstė rinktinės narė.

Visas likęs Lietuvos rinktinės rungtynių tvarkaraštis:

Balandžio 9 diena (šeštadienis), 11.00 val. Serbija WU19 – Lietuva WU19;

Balandžio 12 diena (antradienis), 13.00 val. Latvija WU19 – Lietuva WU19;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS