Merginų U-17 rinktinė įveikė Kazachstano futbolininkes

UEFA atrankos turnyrą Rumunijoje užbaigė Lietuvos merginų iki 17 metų rinktinė, iškovojusi pergalę 1:0 prieš bendraamžes iš Kazachstano.

Pirmajame kėlinyje abi komandos nevengė atviro žaidimo ir atakų, tačiau nei vienai nepavyko pasižymėti įvarčiu. Kamilė Medvedeva 22 minutę atliko pirmą lietuvių smūgį į varžovių vartų plotą, o 40 ir 42 minutę K. Medvedevos smūgius atrėmė kazachių vartininkė.

Antroje rungtynių pusėje drausminga gynyba ir pastangos puolime galiausiai atsipirko 62 minutę, kuomet lietuvės džiaugėsi Patricjos Penkauskaitės pelnytu įvarčiu. Po dviejų minučių P. Penkauskaitė pabandė padidinti mūsiškių persvarą, tačiau jos smūgį suspėjo blokuoti kazachių gynėja.

Nors kazachės susitikimo pabaigoje dažniau grasė lietuvių vartams, patikimai sužaidė Austėja Petkevičiūtė, atrėmusi visus varžovių smūgius.

B lygos 6-oje grupėje rumunės ir lietuvės iškovojo per vieną pergalę. Spalio 11 dieną šį atrankos turnyrą vainikuos kazachių ir rumunių susitikimas.

Rungtynių statistika: Lietuva WU-17 – Kazachstanas WU-17 1:0 (0:0)

FRF futbolo centras, teisėja – Zulema González González (Ispanija)

Įvartis: 62 min. Patricja Penkauskaitė (Lietuva)

Įspėtos: 75 min. Julija Žvaliauskaitė, 90+2 min. Atėnė Streckytė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-17 rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė, Julija Žvaliauskaitė, Kotryna Maželytė, Fjameta Kuktaitė, Julija Melaikytė, Karina Klevinskaitė, Miglė Žižytė (46 min. Atėnė Streckytė), Kamilė Medvedeva (86 min. Marta Šmidt), Gytė Ulenskaitė (46 min. Ugnė Kvartūnaitė), Patricja Penkauskaitė (90+1 min. Rugilė Misiukevičiūtė), Aivė Andriuškevičiūtė. Atsargoje: Augustė Cvetkovaitė, Agnė Šerepėkaitė, Ūla Miniotaitė.