Merginų U-19 rinktinė nesėkmingai pradėjo Baltijos taurės turnyrą

Jonavoje startavusiame Baltijos taurės merginų U-19 rinktinių turnyre apmaudų pralaimėjimą rezultatu 0:6 patyrė Lietuvos futbolininkės.

Pirmojo kėlinio pradžioje vyravo apylygis žaidimas, abiem komandoms apsikeitus staigioms atakomis ir bandymais atlikti tolimus smūgius. Lietuvių gretose atakas vystė Agnieška Kazarina ir Ema Kriaučiūnaitė, vertusios darbuotis latvių vartininkę.

Viešnioms pavyko pralaužti mūsiškių gynybą 42 minutę, kuomet po kampinio pasižymėjo Katryna Danilova. Per teisėjos pridėtą laiką efektingai galingą smūgį atliko Darja Fiošina, padidindama latvių persvarą iki 2:0.

Antrajame kėlinyje lietuvių gynėjų klaidomis pasinaudojo latvių puolimo lyderė Anastasija Poliuhoviča ir kapitonė Sofija Garanča, kurios apsprendė rungtynių baigtį įmušdamos po du įvarčius.

Lietuvės ieškojo progų savo įvarčiui pasiekti, tačiau Emos Kriaučiūnaitės, Rusnės Šešplaukytės ir Rusnės Makarevičiūtės smūgius atrėmė latvių vartininkė.

Rungtynių fotoalbumas

Rytoj Jonavoje žais Latvijos ir Estijos rinktinės nuo 15 valandos. Lietuvės mes iššūkį estėms liepos 6-ąją nuo 15 valandos. Abejas rungtynes transliuos Lietuvos futbolas „YouTube“ kanalas.

Rungtynių statistika: Lietuva – Latvija 0:6 (0:2)

Jonavos miesto centrinis stadionas, teisėja – Rasa Grigonė (Lietuva)

Įvarčiai: 42 min. Katrīna Daņilova, 45+1 min. Darja Fiošina, 49 ir 61 min. Anastasija Poļuhoviča, 52 ir 90+4 min. Sofija Garanča (Latvija)

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Gabrielė Vasilenko, Karolina Jasaitytė, Neda Klezaitė, Aivė Andriuškevičiūtė (61 min. Irūna Blaškytė), Ugnė Slankauskaitė (73 min. Rusnė Makarevičiūtė), Donata Švarcaitė (87 min. Simona Lunevičiūtė), Agnieška Kazarina, Ema Kriaučiūnaitė, Viltė Švarcaitė (61 min. Rusnė Šešplaukytė), Eitvydė Partikaitė (73 min. Meida Proscevičiūtė), Aistė Šveckutė. Atsargoje: Erneta Rinkevičiūtė, Gintarė Raznauskaitė, Ligita Toropovaitė, Livija Toropovaitė.