Neįgaliesiems

Merginų U-19 rinktinės narė K. Jasaitytė: „Labai smagu išbandyti save prieš vyresnes merginas“

Latvijoje vykstančiame merginų iki 19 metų Europos čempionato atrankos turnyre šeštadienį Lietuvos komanda patyrė pirmą nesėkmę, 0:2 pralaimėjusi Serbijos futbolininkėms.

Lietuvos rinktinei tai buvo pirmas pralaimėjimas, tuo tarpu serbės iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Mūsiškės atsilaikė pirmą pusvalandį, tačiau tada praleido pirmą įvartį, o antro kėlinio pradžioje – ir antrą.

„Vieni pagrindinių akcentų buvo kompaktiškumas, koncentracija, dvikovos viena prieš vieną, gynybiniai veiksmai.

Serbės yra techniškos žaidėjos, labai mėgsta žaidimą viena prieš vieną, skersus perdavimus, taip pat perdavimus į tarpus tarp gynėjų ir saugių. Tas ir buvo sunkiausia, kiekvienu momentu turėjai būti 100% susikoncentravęs į žaidimą“, – apie šeštadienio dvikovą pasakojo rinktinės žaidėja Karolina Jasaitytė.

Antradienį lietuvių lauks paskutinis mačas, kuriame Tatjanos Veržbickajos auklėtinės varžysis su Latvijos ekipa, kuri, kaip ir lietuvės, nugalėjo Juodkalniją, tačiau neprilygo Serbijai.

Šiuo metu lietuvės ir latvės turi po 3 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio kiek aukščiau rikiuojasi lietuvaitės.

„Dabar mūsų tikslas yra užimti antrą vietą, tai stengsimės iš visų jėgų, ar šį tikslą įvykdysime – priklauso tik nuo mūsų.

Latvės yra šeimininkės, jos taip pat norės laimėti, tai manau, kad jei mes išeisime kaip komanda ir žaisime, kaip mokame, viskas bus gerai. Svarbiausia bus žaisti savo žaidimą ir laikytis trenerių nurodymų.

Mūsų dar laukia video analizė, per kurią iš trenerių sužinosime jų stipriąsias ir silpnąsias puses, o rytoj stengsimės jas išnaudoti“, – apie antradienio rungtynes pasakojo futbolininkė.

Jai šis turnyras ypatingas dar ir tuo, kad čia 16-metė futbolininkė varžosi su vyresnėmis žaidėjomis. Visgi pati futbolininkė tai priima kaip gerą patirtį, o jai adaptaciją palengvino ir vyresnių komandos draugių patarimai.

„Man asmeniškai labai smagu išbandyti save prieš vyresnes merginas, kurios yra labiau patyrusios. Atrankos pradžioje jautėsi kažkoks jauduliukas, bet komanda labai palaikė ir vyresnės merginos davė daug naudingų patarimų“, – teigė K. Jasaitytė.

Visas likęs Lietuvos rinktinės rungtynių tvarkaraštis:

Balandžio 12 diena (antradienis), 13.00 val. Latvija WU-19 – Lietuva WU-19;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS