Merginų U15 rinktinė nugalėjo Moldovos bendraamžes

Kaune startavo tarptautinis UEFA „Development“ turnyras, kurio pirmose rungtynėse žiūrovai išvydo Lietuvos futbolininkių pergalę 3:0 prieš Moldovos rinktinę.

Mūsiškės šiose rungtynėse turėjo žaidybinę iniciatyvą ir nustelbė viešnių ekipą. Lietuvos rinktinės sirgaliai pirmojo įvarčio sulaukė 25 minutę, kai moldavių vartininei nepavyko atremti Elzės Česnauskaitės smūgio iš distancijos.

Persvara buvo padidinta 32 minutę, kai kapitonė Marta Lipnickaitė atliko precizišką perdavimą iš aikštės gilumos, perskrodusį Moldovos gynybines linijas, o kamuolio sulaukusi Paulina Mockutė rezultatyviai užbaigė ataką.

Antrajame kėlinyje lietuvaitės ir toliau be atvangos vertė varžoves darbuotis gynyboje, tačiau šįsyk įvartis krito vieną kartą. 80 minutę Godos Smailytės smūgiuotas kamuolys kliudė Iną Saviną ir rikošetu įskriejo į moldavių vartus.

Rungtynių įrašas

Šį trečiadienį Kotrynos Kulbytės treniruojama Lietuvos rinktinė mes iššūkį lenkėms, o šeštadienį – Šiaurės Airijos atstovėms.

UEFA „Development“ merginų U15 turnyro rungtynių statistika

Lietuva – Moldova 3:0 (2:0)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Dovydas Švėgžda

Įvarčiai: 25 min. Elzė Česnauskaitė, 32 min. Paulina Mockutė, 80 min. Goda Smailytė (Lietuva)

Įspėta: 50 min. Tatiana Lisovscaia (Moldova)

Lietuvos merginų U15 rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Ugnė Gruodytė (64 min. Agata Marija Kairytė), Justina Blaževičiūtė, Paulina Mockutė (82 min. Orinta Romankevič), Marta Lipnickaitė, Ema Valiukevicius, Dinara Rimkevičiūtė (85 min. Orinta Aginskaitė), Elena Ostrauskaitė, Miglė Šilobritaitė (85 min. Monika Suščinskytė), Elzė Česnauskaitė (82 min. Mila Aginskaitė), Goda Smailytė. Atsargoje: Radvilė Rutkauskaitė,  Gerda Auksutytė.