Merginų U15 rinktinė patyrė pralaimėjimą rungtynėse prieš lenkes

LFF Kauno treniruočių centre šiandien buvo sužaistos UEFA „Development“ turnyro antrojo turo rungtynės. Garbingai priešinusios turnyro favoritėms, lietuvaitės tik pačioje susitikimo pabaigoje turėjo pripažinti Lenkijos rinktinės pranašumą rezultatu 3:1.

Lenkės turėjo žaidybinę iniciatyvą nuo pat pirmojo kėlinio, tačiau joms nepavyko pralaužti lietuvių gynybos, o lemiamais epizodais užtikrintai sužaidė mūsiškių vartininkė Ieva Kaminskaitė.

Kantriai gynyboje dirbusios lietuvės savąjį šansą 42 minutę išnaudojo su kaupu. Agatos Marijos Kairytės perdavimo sulaukusi Paulina Mockutė nuskuodė prie varžovių vartų ir nukreipė kamuolį į vartus. Tokiu būdu pirmasis kėlinys baigėsi lietuvių persvara 1:0.

Antrajame kėlinyje lenkėms pavyko persverti rezultatą savo naudai. Sandra Piotrowska 46 minutę savo reidą dešiniuoju kraštu užbaigė įvarčiu, o 85 minutę jai dar kartą pavyko pelnyti įvartį. Paskutinį susitikimo įvartį 88 minutę įmušė Zofia Burzan, realizuodama baudos smūgį.

Rungtynių įrašas

Kitas šios dienos susitikimas Kaune tarp Moldovos ir Šiaurės Airijos futbolininkių pasibaigė rezultatu 0:8. Šeštadienį turnyras pasibaigs Kotrynos Kulbytės treniruojamos rinktinės ir Šiaurės Airijos atstovių dvikova.

UEFA „Development“ merginų U15 turnyro rungtynių statistika

Lietuva – Lenkija 1:3 (1:0)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Karolis Buivydas;

Įvarčiai: 42 min. Paulina Mockutė (Lietuva); 46 ir 85 min. Sandra Piotrowska, 88 min. Zofia Burzan (Lenkija);

Įspėtos: 68 min. Justina Blaževičiūtė, 78 min. Kotryna Kulbytė, 82 min. Ugnė Gruodytė (Lietuva);

Lietuvos merginų U15 rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Ugnė Gruodytė (90 min. Gerda Auksutytė), Justina Blaževičiūtė (86 min. Mila Aginskaitė), Agata Marija Kairytė (90+3 min. Monika Suščinskytė), Paulina Mockutė, Ema Valiukevicius, Dinara Rimkevičiūtė, Elena Ostrauskaitė, Miglė Šilobritaitė, Elzė Česnauskaitė, Goda Smailytė. Atsargoje: Radvilė Rutkauskaitė, Orinta Aginskaitė, Orinta Romankevič.