Merginų U15 rinktinė pergalingai užbaigė pasirodymą Baltijos taurėje Birštone

Lietuvos merginų U15 rinktinė sekmadienį užbaigė savo pasirodymą Baltijos taurės turnyre Birštone.

Paskutinėse savo turnyro rungtynėse Kotrynos Kulbytės auklėtinės 3:1 (1:1) nugalėjo Estijos jaunąsias futbolininkes.

Prieš tai lietuvaitės lygiosiomis buvo sužaidusios su Farerų Salų bei Latvijos ekipomis, tad turnyre iš viso surinko 5 taškus, taip užimdamos antrą vietą tarp keturių komandų.

Turnyro nugalėtojomis tapo Latvijos futbolininkės, kurios taip pat surinko 5 taškus, tačiau viešnios per tris susitikimus sukaupė geresnį įvarčių santykį.

Sekmadienio dvikovoje lietuvės buvo priverstos vytis varžoves, kai estės, sužaidus apie 15 minučių išsiveržė į priekį. Visgi lietuvaitės nesutriko ir per pridėtą pirmo kėlinio laiką sugebėjo rezultatą išlyginti.

Antrojo kėlinio startas šeimininkėms susiklostė dar puikiau – dar sykį neužtikrintai sužaidus varžovių vartininkei tolimu baudos smūgiu lietuvaitės pasiuntė kamuolį į viešnių vartus ir taip perlaužė dvikovą savo naudai.

Dar po keleto minučių paskutinį tašką rungtynėse padėjo komandos kapitonė Marta Lipnickaitė, varžoves nuginklavusi tolimu smūgiu ir taip atsakiusi į paskutinius klausimus.

Paskutinėmis minutėmis situacija nebepasikeitė, Lietuvos rinktinė išlaikė turimą persvarą ir turnyrą baigė pergalingai.

Merginų U15 Baltijos taurės turnyras

Lietuva – Estija 3:1 (1:1).

Birštono sporto centro stadionas, teisėja – Jurgita Mačikunytė;

Įvarčiai: 40+1 min. Goda Smailytė, 44 min. Monika Suščinskytė, 59 min. Marta Lipnickaitė (Lietuva); 15 min. Darja Uzjukina (Estija);

Įspėtos: 11 min. Mirell Luik, 64 min. Adele Sofia Berg (Estija);

Išvaryta iš aikštės: 22 min. Mirell Luik (Estija);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Monika Suščinskytė, Ugnė Gruodytė (48 min. Agata Marija Kairytė), Justina Blaževičiūtė, Paulina Mockutė (78 min. Aleksandra Vabolytė), Marta Lipnickaitė, Dinara Rimkevičiūtė, Elena Ostrauskaitė, Elzė Česnauskaitė (60 min. Mila Aginskaitė), Miglė Šilobritaitė, Goda Smailytė (78 min. Grytė Vaisbrodė);

Atsargoje: Viltė Drukteinytė, Vanesa Gaudutytė, Gerta Auksutytė.