Merginų U15 rinktinei nepavyko išsaugoti persvaros prieš Šiaurės Airijos atstoves

Kaune finišavo UEFA „Development“ turnyras, skirtas merginų iki 15 metų rinktinėms įgyti tarptautinių rungtynių patirties.

Šį rytą Lenkijos komanda iškovojo savo trečiąją pergalę, rezultatu 6:0 (2:0) nugalėdama moldaves. Popietę į aikštę žengė Šiaurės Airijos ir Lietuvos futbolininkės, o permainingos rungtynės pasibaigė rezultatu 4:2 (1:2).

Mūsiškės įsiveržė į priekį 30 minutę, kai įspūdingu tolimu smūgiu pasižymėjo Elzė Česnauskaitė. Netrukus lietuvaitės padvigubino savo persvarą – po Agatos Marijos Kairytės perdavimo kamuolį į varžovių vartus pasiuntė Justina Blaževičiūtė.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą Šiaurės Airijos rinktinė realizavo baudinį ir sušvelnino skirtumą.

Įvykių kupiname antrajame kėlinyje varžovėms pavyko persverti rezultatą savo naudai, atakas užbaigus trimis įvarčiais.

Rungtynių įrašas

UEFA „Development“ merginų U15 turnyro rungtynių statistika

Šiaurės Airija – Lietuva 4:2 (1:2)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėja – Lina Skladaitytė;

Įvarčiai: 45 min. iš baudinio Marijana Karrabecaj, 49 min. Abbie Smyth, 67 min. Charlotte Haveron, 81 min. Maja Strachura (Šiaurės Airija); 30 min. Elzė Česnauskaitė, 36 min. Justina Blaževičiūtė (Lietuva);

Įspėtos: 90+1 min. Chloe Beckinsale (Šiaurės Airija); 57 min. Ugnė Gruodytė, 90 min. Paulina Mockutė (Lietuva);

Pašalinta: 90+1 min. Paulina Mockutė (Lietuva).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Ugnė Gruodytė (76 min. Monika Suščinskytė), Justina Blaževičiūtė, Agata Marija Kairytė, Paulina Mockutė, Ema Valiukevicius, Dinara Rimkevičiūtė (58 min. Gerda Auksutytė), Elena Ostrauskaitė, Miglė Šilobritaitė, Elzė Česnauskaitė, Goda Smailytė. Atsargoje: Radvilė Rutkauskaitė, Mila Aginskaitė, Orinta Aginskaitė, Orinta Romankevič.