Merginų U17 rinktinė atrankos turnyrą pradėjo pralaimėjimu slovakėms

LFF stadione prasidėjo UEFA Europos merginų iki 17 metų čempionato atrankos turnyras, kuriame dalyvaujančios rinktinės rungiasi dėl kelialapio į A divizioną.

Lietuvos futbolininkės šiandien susitiko su Slovakijos bendraamžių rinktine. Pastaroji pateisino turnyro favoričių statusą ir rungtynėse užtikrintai pasiekė pergalę rezultatu 3:0.

Slovakės įgyvendino savo žaidybinį planą, jau 8-ąją susitikimo minutę pelnydamos įvartį bei paskiau sėkmingai užkirto kelią lietuvių atakoms. Varžovės pridėjo dar vieną įvartį 39 minutę, o savo persvarą įtvirtino 72 minutę.

Rungtynių įrašas

Lapkričio 7 dieną LFF stadione Slovakijos rinktinė susitiks su Juodkalnijos bendraamžėmis bei pergalės atveju užsitikrintų kelialapį į aukštesnį divizioną. Lapkričio 10 dieną juodkalnietės žais su Lietuvos atstovėmis. Abejos rungtynės Vilniuje prasidės nuo 12 valandos, jas tiesiogiai transliuos futbolas.tv platforma.

UEFA Europos merginų U17 čempionato atrankos B5 grupės rungtynių statistika

Lietuva – Slovakija 0:3 (0:2);

LFF stadionas, teisėja – Sofik Torosian (Armėnija);

Įvarčiai: 8 min. Matilda Sluková, 39 min. Terézia Šoltysová, 72 min. Tamara Kramlíková (Slovakija);

Įspėtos: 30 min. Aivė Andriuškevičiūtė, 41 min. Julija Melaikytė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ema Daujotė, Julija Melaikytė, Aivė Andriuškevičiūtė, Miglė Grauslytė, Radvilė Kelečiūtė, Estela Tamošauskaitė, Laura Grucytė, Jotvilė Šapaitė (65 min. Marta Šmidt), Milda Ivanciūtė (73 min. Ugnė Kvartūnaitė), Elzė Kiškūnaitė (54 min. Gabija Malakauskaitė), Emilija Grauslytė (73 min. Neila Dinevičiūtė). Atsargoje: Karina Galdikaitė, Agnė Jakiūnaitė, Patricja Penkauskaitė.