Neįgaliesiems

Merginų U17 rinktinė pergale užbaigė Europos čempionato atranką

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus LFF stadione finišavo Europos merginų U17 čempionato atrankos turnyras.

Paskutiniame jo mače lietuvaitės rezultatu 5:0 (3:0) įveikė Moldovos rinktinę ir, surinkusios 3 taškus, grupėje užėmė trečią vietą.

Turnyro nugalėtojomis tapo bei į aukštesnį divizioną iškopė Graikijos rinktinė, ankstesniame dienos mače 2:0 nugalėjusi varžoves iš Farerų Salų bei sukaupusios 9 taškus.

Farerietės (6 taškai) grupėje užėmė antrą vietą, Moldovos ekipa taškų nesurinko ir liko ketvirtos.

Ketvirtadienio rungtynėse lietuvaitės nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau 11 minutę skynė to vaisius – Agnieška Kazarina buvo nugriauta baudos aikštelėje, pati stojo prie kamuolio, realizavo baudinį ir išvedė lietuvaites į priekį.

Po įvarčio šeimininkės ir toliau rungtyniavo aktyviau, kėlė ne vieną kampinį, o netrukus įmušė ir antrą įvartį – juo smūgiu iš distancijos pasižymėjo ta pati Agnieška Kazarina.

Čia pat krito ir trečiasis įvartis – jį į savus vartus po lietuvaičių perdavimo įmušė viešnių atstovė Ecaterina Lazăr.

Antrajame kėlinyje lietuvės padidino savo persvarą tolimais taikliais Austėjos Jokubaitytės ir Kamilės Medvedevos smūgiais.

UEFA Europos merginų U17 čempionato atrankos rungtynių statistika

Moldova – Lietuva 5:0 (0:3)

Vilniaus LFF stadionas, teisėja – Cansu Tryak (Turkija);

Įvarčiai: 11 min. (po 11 m baudinio), 29 min. Agnieška Kazarina, 38 min. Ecaterina Lazăr (į savus vartus), 52 min. Austėja Jokubaitytė, 83 min. Kamilė Medvedeva (Lietuva);

Įspėtos: 65 min. Valeria Braguța (Moldova); 40 min. Austėja Jokubaitytė (Lietuva);

Pašalinta: 54 min. Austėja Jokubaitytė (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė, Julija Melaikytė, Austėja Jokubaitytė, Kotryna Maželytė, Rugilė Misiukevičiūtė (46 min. Julija Žvaliauskaitė), Karina Klevinskaitė (46 min. Kamilė Medvedeva), Ugnė Jonelytė, Agnieška Kazarina, Marta Šmidt (59 min. Fjameta Kuktaitė), Aivė Andriuškevičiūtė (59 min. Ugnė Kvartūnaitė), Patricja Penkauskaitė. Atsargoje: Gabija Jakuta, Miglė Žižytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS