Neįgaliesiems

Merginų U17 rinktinė su latvėmis išsiskyrė lygiosiomis ir užėmė antrą vietą

Sekmadienį Rygoje baigėsi ir merginų U17 rinktinių Baltijos taurės turnyras.

Antrose jo rungtynėse Lietuvos merginų U17 rinktinė sugebėjo panaikinti įvarčio deficitą ir išsiskyrė 1:1 (0:1) su Latvijos rinktine.

Tokio rezultato pakako, kad lietuvaitės trijų komandų turnyre užimtų antrą poziciją.

Rungtynėse latvės nuo pirmų minučių bandė būti aktyvesnės su kamuoliu ir regzti atakas prie mūsiškių vartų, tačiau Lietuvos rinktinės gynyba su išpuoliais tvarkėsi sėkmingai. Visgi kėliniui artėjant prie pusiaukėlės Latvijos rinktinė išsiveržė į priekį ir į pertrauką išėjo turėdama vieno įvarčio persvarą.

Po pertraukos aikštėje pradėjo stipriai pliaupti lietus, tačiau sėkmingiau su juo tvarkėsi šeimininkės, kurios vis dažniau ir dažniau pradėjo lankytis Lietuvos rinktinės baudos aikštelėje ir jos prieigose, norėdamos įtvirtinti savo pranašumą.

Tačiau lietuvaitės pasiaukojamai gynėsi, sėkmingai tvarkėsi ir vartininkė Ema Daujotė, o už savo pastangas viešnios galų gale buvo apdovanotos – latvės buvo užkluptos greitoje atakoje, lietuvaitėms pavyko nuginkluoti šeimininkių vartininkę ir rezultatą išlyginti.

Per likusį laiką Latvijos merginų rinktinė kelis sykius dar pabandė įmušti pergalingą įvartį, tačiau to padaryti nepavyko ir dvikova baigėsi lygiosiomis.

Nugalėtojų titulą turnyre jau anksčiau užsitikrino abejas rungtynes laimėjusios estės.

Merginų U17 rinktinių Baltijos taurės turnyras

Latvija – Lietuva 1:1 (1:0).

Įvarčiai: 16 min. Gabriela Annija Andersone (Latvija); 74 min. Justina Blaževičiūtė (Lietuva).

Įspėta: 90+3 min. Marta Šmidt (Lietuva).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ema Daujotė, Marta Lipnickaitė, Austėja Jokubaitytė, Milda Ivančiūtė, Julija Melaikytė (57 min. Agnė Jakiūnaitė), Laura Grucytė (73 min. Patricija Penkauskaitė), Estela Tamošauskaitė, Neila Dinevičiūtė (66 min. Emilija Grauslytė), Justina Blaževičiūtė, Ugnė Kvartūnaitė (57 min. Marta Šmidt), Gabija Malakauskaitė (46 min. Miglė Grauslytė).

Atsargoje: Karina Galdikaitė.

Nora Krevņeva-Baibakova, Latvijos futbolo federacijos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS