Neįgaliesiems

Merginų U19 rinktinė pasirodymą Baltijos taurės turnyre pradėjo pralaimėjimu

Rygoje šį vakarą susitiko Lietuvos ir Estijos merginų iki 19 metų futbolo rinktinės.

Lietuvaitėms tai buvo pirmoji patirtis 2023 metų Baltijos taurės turnyre, o estės trečiadienį jau žaidė su turnyro šeimininkėmis latvėmis ir joms nusileido 0:3.

Penktadienio susitikime žiūrovai neišvydo daug smūgių į vartus, o skirtumą tarp komandų nulėmė vienintelis Karolos Purgats įvartis, kuris buvo pelnytas 8-ąją minutę.

Rungtynėse abiem komandoms nepavyko pademonstruoti savo geriausio žaidimo, tačiau Lietuvos rinktinės sirgaliams vilčių suteikė antrasis kėlinys, kuomet mūsiškės perėmė iniciatyvą ir aktyviai rezgė atakas prie esčių vartų prieigų. Visgi, lemiamose atakų stadijose trūko bandymų smūgiuoti į vartų plotą, o geriausias progas išlyginti rezultatą sukūrė Agnieška Kazarina ir Viltė Švarcaitė.

Lietuvaitėms teko patirti apmaudų pralaimėjimą 0:1, tačiau šį sekmadienį jos turės galimybę mesti iššūkį Latvijos ekipai. Paskutinės turnyro rungtynės vyks liepos 2-ąją nuo 19 valandos Janio Skredelio stadione.

Rungtynių statistika: Lietuva – Estija 0:1 (0:1)

Rygos Daugavgryvos vid. mokyklos stadionas, teisėja – Jeļena Jermolajeva (Latvija)

Įvartis: 8 min. Karola Purgats (Estija)

Įspėtos: 45+1 min. Kotryna Maželytė, 45+1 min. Karolina Jasaitytė (Lietuva)

Lietuvos merginų U19 rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė (42 min. Darija Mikuckytė), Karolina Jasaitytė, Aistė Šveckutė, Kotryna Maželytė (68 min. Ineta Šukštulytė), Vanesa Vasiliauskaitė (46 min. Karina Klevinskaitė), Neda Klezaitė (58 min. Atėnė Streckytė), Irūna Blaškytė, Agnieška Kazarina, Ema Kriaučiūnaitė (58 min. Žemyna Lekavičiūtė), Meida Proscevičiūtė (80 min. Gytė Ulenskaitė), Viltė Švarcaitė.

Atsargoje: Julija Žvaliauskaitė, Saulė Uždavinytė.

Nora Krevņeva-Baibakova, Latvijos futbolo federacijos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS