Neįgaliesiems

Merginų U19 rinktinė pergale užbaigė pasirodymą Europos čempionato atrankos turnyre

Lietuvos merginų U19 rinktinė antradienį užbaigė savo pasirodymą UEFA Europos U19 merginų čempionato B diviziono atrankos turnyro kovas.

Moldovoje vykusio turnyro paskutinėse rungtynės lietuvės 2:0 (1:0) nugalėjo šeimininkes Moldovos devyniolikmetes ir surinkusios 3 taškus grupėje užėmė trečią vietą.

Primename, kad prieš tai lietuvaitės neprilygo Velso ir Šiaurės Makedonijos komandoms.

Antradienio rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, prie varžovių vartų priartėdavo tai viena, tai kita komanda, tačiau pirmosios įvarčiu pasižymėjo lietuvės.

Netoli varžovių baudos aikštelės buvo uždirbtas baudos smūgis, o jį puikiai realizavo Austėja Petkevičiūtė, kuri stipriu smūgiu nuo skersinio pasiuntė kamuolį į vartus ir taip išvedė lietuves į priekį.

Antro kėlinio starte lietuvės savo pranašumą padvigubino, kai po gražios kombinacijos varžovių vartininkę iš arti nuginklavo Meida Proscevičiūtė.

Per likusį dvikovos laiką lietuvės turėjo galimybių rezultatą padidinti dar labiau, tačiau to padaryti nepavyko ir turnyras buvo užbaigtas pergale dviejų įvarčių persvara.

Rungtynių įrašas:

UEFA Europos merginų U19 čempionato atrankos B diviziono rungtynių statistika

Lietuva – Moldova 2:0 (1:0);

Zimbru 2-oji aikštė; teisėja – Mzevinari Sharashanidze (Sakartvelas);

Įvarčiai: 24 min. Austėja Petkevičiūtė, 62 min. Meida Proscevičiūtė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Darija Mikuckytė, Vanesa Vasiliauskaitė (90 min. Saulė Uždavinytė), Karolina Jasaitytė, Meida Proscevičiūtė (70 min. Ema Kriaučiūnaitė), Karina Klevinskaitė, Atėnė Streckytė, Kotryna Maželytė, Santa Lichareva (61 min. Ineta Šukštulytė), Viltė Švarcaitė, Agnieška Kazarina, Austėja Petkevičiūtė (46 min. Gabrielė Skurdenytė, 89 min. Ūla Miniotaitė);

Atsargoje: Erneta Rinkevičiūtė, Miglė Žižytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS