Merginų U19 rinktinė pralaimėjo Šiaurės Makedonijos bendraamžėms

Moldovoje vykstančiame UEFA Europos čempionato B diviziono atrankos turnyre savo antrąsias rungtynes sužaidė Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė. Šios dienos susitikimas su Šiaurės Makedonijos komanda pasibaigė varžovių pergale rezultatu 2:0.

Pirmasis kėlinys nepasižymėjo įvykių gausa. Lietuvaičių gretose smūgius į varžovių vartus atliko tik Rusnė Šešplaukytė ir Meida Proscevičiūtė. Šiaurės Makedonijos rinktinė pelnė įvartį po kampinio 26 minutę, kai kamuolį į mūsiškių vartus galva nukreipė Katerina Petkova.

Lietuvės beveik visą antrąjį kėlinį žaidė dešimtyje, kadangi 49 minutę teisėja pašalino Rusnę Šešplaukytę. Šiaurės Makedonijos rinktinė savo žaidybinę persvarą pavertė įvarčiu 77 minutę – tąsyk Katerina Petkova vėl pasižymėjo po kampinio.

Per likusį rungtynių laiką Ema Kriaučiūnaitė susikūrė dvi galimybes pelnyti įvartį, tačiau jos smūgius atrėmė priešininkių vartininkė. Lietuvių kontratakos metu dėkinga proga nepasinaudojo Agnieška Kazarina.

Rungtynių įrašas

Savo pasirodymą šiame atrankos turnyre Lietuvos rinktinė užbaigs balandžio 9 d. akistata su Moldovos bendraamžėmis, kurios taip pat patyrė du pralaimėjimus. Rungtynės prasidės Kišiniovo „Zimbru“ stadiono antrojoje aikštėje nuo 13:00 valandos.

Lietuvės ruošiasi liepos mėnesį mūsų šalyje vyksiančiam UEFA Europos merginų čempionatui, kuris truks nuo liepos 14 iki 27 dienos. Mūsų šalies rinktinė čempionate dalyvaus šeimininkių teisėmis.

UEFA Europos merginų U19 čempionato B diviziono atrankos rungtynių statistika

Šiaurės Makedonija – Lietuva 2:0 (1:0);

Orhėjaus sporto kompleksas; teisėja – Wendy Gijsbers (Nyderlandai);

Įvarčiai: 26 ir 77 min. Katerina Petkova (Šiaurės Makedonija);

Įspėtos: 20 min. Sara Mena (Šiaurės Makedonija); 23 min. Viltė Švarcaitė, 45+2 min. Rusnė Šešplaukytė, 61 min. Atėnė Streckytė (Lietuva);

Pašalinta: 49 min. Rusnė Šešplaukytė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Darija Mikuckytė, Santa Lichareva (69 min. Saulė Uždavinytė), Kotryna Maželytė, Karolina Jasaitytė, Vanesa Vasiliauskaitė (62 min. Ineta Šukštulytė), Karina Klevinskaitė, Atėnė Streckytė (69 min. Austėja Petkevičiūtė), Rusnė Šešplaukytė, Agnieška Kazarina, Viltė Švarcaitė (62 min. Ema Kriaučiūnaitė), Gabrielė Skurdenytė (32 min. Meida Proscevičiūtė).

Atsargoje: Erneta Rinkevičiūtė, Miglė Žižytė, Ūla Miniotaitė.