Neįgaliesiems

Metų sporto vadybos apdovanojimuose – futbolo triumfas

Trečiadienio vakarą Vilniuje surengta tradicinė Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų ceremonija, kurioje Metų sporto vadybininku paskelbtas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičius.

36-erių metų kaunietis LFF prezidentu tapo šių metų kovą. Nuo 2018 metų jis ėjo LFF generalinio sekretoriaus pareigas. LFF šiemet didelį dėmesį skyrė bendradarbiavimui su savivaldybėmis, aukštosiomis mokyklomis, nemažai investavo į aikštynus bei stadionus. Gruodžio pradžioje UEFA pranešė, kad Lietuva kartu su Latvija rengs 2026 metų Europos salės futbolo čempionatą.

Rugsėjo 30-ąją LFF kartu su Kauno miesto savivaldybe bei FIFA sukūrė įspūdingą reginį Dariaus ir Girėno stadione – pasaulio legendų rungtynes su legendiniais Lietuvos futbolininkais.

„Labai malonu sulaukti tokio įvertinimo. Tai yra pripažinimas visai LFF organizacijai. Jau ir anksčiau esame buvę tarp nominantų, todėl šis apdovanojimas tik patvirtina, kad dirbame teisingai. Metai buvo išties neblogi. Pavyko įgyvendinti nemažai projektų, glaudžiai bendradarbiaujame su valstybės, savivaldybių ir kitų organizacijų atstovais. Sulaukėme daug gražių atsiliepimų apie mūsų darbus, tą galima matyti viešojoje erdvėje ir spaudoje. Taip pat pavyko surengti gerą futbolo savaitgalį Kaune, todėl metai buvo išties produktyvūs. Esame nusiteikę dirbti ir toliau“, – sakė E. Stankevičius.

Metų sporto vadybininko rinkimuose E. Stankevičius aplenkė „RD Signs“ vadovą Eugenijų Andrulį, Lietuvos savivaldybių sporto vadovų asociacijos prezidentas Gintarą Jasiūną ir Lietuvos teniso sąjungos prezidentą Ramūną Grušą.

Būtent Kaune vykęs futbolo savaitgalis, kurį sudarė FIFA legendų rungtynės bei LFF taurės finalas, „Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose“ buvo pripažintas Metų sporto renginiu. Per dvi dienas renginį aplankė 16 000 žmonių.

„Smagu matyti, kad Kaunas tampa sporto miestu, kur savo vietą atranda ir krepšinis, ir futbolas, ir kitos sporto šakos. Turėdami puikų stadioną, visą laiką norėjome surengti neeilinę sporto šventę su ryškiomis užsienio žvaigždėmis. Didelė garbė, kad į Kauną atvyko ir pats FIFA prezidentas Giannis Infantino, sulaukėme ir daugiau garbingų svečių. Tuo apsistoti neketiname, nes turime jau mintyse naujus projektus“, – mintimis dalinosi E. Stankevičius.

LSFS informacija, A. Pliadžio nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS