Neįgaliesiems

MFA „Žalgirio“ B-MRU komandos sezonas: 14 rungtynių – 14 pergalių

Praėjusią savaitę ketveriomis rungtynėmis baigėsi LMFA vykdomos Lietuvos moterų Pirmos lygos pirmenybės.

Užtikrintai pirmą vietą jose iškovojo Vilniaus MFA „Žalgirio“ B-MRU komandos merginos, kurios iškovojo visas keturiolika pergalių.

Dar prieš 3 savaites užsitikrinusios nugalėtojo titulą, jaunosios žalgirietės nemažino apsukų ir paskutinėse dvejose rungtynėse užtikrintai nugalėjo „Vilniaus“ ir „Jonavos“ ekipas. Nepaisant jauno amžiaus, žalgirietės užtikrintai kalba, kad norint tobulėti, privalo žiūrėti ne į varžoves, o į save.

„Esame jaunos, tačiau įrodėme, kad ir jauna komanda gali laimėti lygą. Mes visąlaik siekdavome savo tikslų, nepriklausomai nuo to, prieš ką tekdavo žaisti. Galvoju, kad tik tai veda prie pagrindinio tikslo – tobulėjimo. Aišku, pirmajame rate daugiau dėmesio skyrėme susipažinimui su varžovėmis, o antrajame – toliau įrodinėjome, kad esame stipresnės“, – sakė viena komandos lyderių Karolina Jasaitytė.

„Manau, kad mūsų pergales lėmė visos komandos sunkus darbas treniruočių metu bei didžiulis noras laimėti. Kaip ir kiekvienais metais, savo karjerose žengėme žingsnį į priekį – tiek technikos, tiek fiziškumo srityse. Su kiekvienomis rungtynėmis įgaudavome vis daugiau patirties, tad natūralu, kad kuo toliau, tuo geriau žaidėme. Dar vienas svarbus momentas – mes niekada nenuvertindavome priešininkių, mes tiesiog mėgavomės žaidimu“, – Karolinai antrino dar viena lygos nugalėtoja Kotryna Maželytė.

„Žalgirio“ B ekipa ne vienai akademijos auklėtinei tapo tramplynu į A komandą, kuri šiemet sugebėjo Lietuvos moterų A lygoje pirmąsyk istorijoje iškovojo sidabro medalius. Galime neabejoti, kad dabartinėms B komandos lyderėms A komandos vartai taip pat artimiausiu metu atsidarys.

„Be abejo, tokia klubo filosofija – B komandoje ruošti merginas pagrindinei komandai. Pačioms merginoms yra gerai tai, kad jos čia gali būti pastebėtos. Labai svarbu nesustoti, išlaikyti motyvaciją, draugišką kolektyvą ir toliau siekti savo tikslų“, – kalbėjo K. Jasaitytė.

„Tikrai norėčiau išbandyti savo jėgas A komandoje ir tikiu, kad tai kažkada ateityje nutiks. Bet bent jau kol kas dėl to nekvaršinu sau galvos. Iš tikro labiau galvoju, kaip kitąmet vėl užtikrintai laimėti pirmąją vietą“, – šypsojosi K. Maželytė.

Žalgirietės šiame sezone 9 taškais aplenkė antroje pozicijoje likusią „SC-Ukmergės“ ir 13 taškų – trečioje vietoje likusią „Vilniaus“ komandą. Rezultatyviausiomis lygos žaidėjomis tapo nugalėtojų gretose žaidusi Ugnė Lazdauskaitė, kartu su „SC-Ukmergės“ puolėja Meida Proscevičiūte. Pastarosios į varžovių vartus įmušė po 35 įvarčius.

Autoriai – Aurimas Budraitis ir Žilvinas Lukošius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS