MFA „Žalgirio“ komanda triumfavo merginų čempionate

Šventupėje ir Ukmergėje surengtos LMFA Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato 2003 metais gimusių merginų finalinės varžybos.

Turnyre rungėsi šešios komandos. Varžybas A grupėje pradėjo Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ (iškovojo 6 taškus), Vilniaus FM (3 t.), Ukmergės SC (0 t.), B grupėje – Vilniaus MFA „Žalgiris“ (6 t.), Gargždų FK „Banga“ (3 t.), Tauragės SC (0 t.).

Čempionato 5 vietą pelnė Ukmergės SC ekipa, 5:4 įveikdama tauragiškes. Bronzos medalius iškovojo Vilniaus FM, 8:4 nugalėdama „Bangą“. Finale „Žalgiris“ 8:2 įrodė savo pranašumą prieš Šiaulių atstoves ir iškovojo pagrindinį trofėjų.