MFA „Žalgiris“ B-MRU ir „SC-Ukmergė“ užsitikrino pirmas vietas regioninėse grupėse

Rugsėjo 23-iąją surengtos šešerios LMFA I lygos rungtynės, po kurių tapo aiškios pirmąsias vietas regioninėse grupėse užsitikrinusios komandos.

MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda 3:1 įveikė artimiausią persekiotoją „Utenį“ ir garantavo sau pirmąją vietą Pietų-Rytų regione. Uteniškės pirmavo po Kamilės Medvedevos įvarčio, bet rezultatas buvo persvertas antrajame kėlinyje, kai krito Deimantės Bikutės (į savus vartus), Kotrynos Levčukaitės ir Inetos Šukštulytės įvarčiai.

FK „Vilnius“ dublerės 6:1 nugalėjo Alytaus SRC-MFK atstoves. Skaistė Petrauskaitė atliko „hetriką“, dublį – Juta Mazurevičiūtė. Po vieną įvartį įmušė Goda Papartytė bei viešnių žaidėja Silvija Mažeikaitė.

MFK „Žalgiris“ 7:0 nustelbė Širvintų SC futbolininkes. Šiose rungtynėse Karina Klevinskaitė pasižymėjo hetriku, kitus vilniečių įvarčius pelnė Gytė Tarasovė, Virginija Narbutaitė-Klevinskienė, Milda Ivanciūtė, Andrėja Baranovskytė.

Šiaurės-Vakarų regione nebepavejamama tapo „SC-Ukmergė“ ekipa. Simonos Bagavičiūtės dublio ir Meidos Proscevičiūtės „pokerio“ vedamos ukmergiškės Vilkaviškyje 6:2 nugalėjo FK „Šešupė“-„M. City“ komandą. Aikštės šeimininkių gretose įvarčiais pasižymėjo Ieva Žakelytė ir Dovilė Dockaitė.

FC „Hegelmann“ dublerės pakilo į antrą grupės vietą, nugalėjus 6:1 FK „Saned“ B-Joniškio SC komandą. Kauno rajono ekipoje trimis įvarčiais pasižymėjo Rusnė Makarevičiūtė, dviem – Ieva Brinkytė, vienu – Kristina Gritė. Joniškiečių garbės įvartį pelnė Kornelija Domkutė.

FK „Vilkija“ mininaliu skirtumu 1:0 nugalėjo „Džiugą“. Pirmojo kėlinio viduryje žiūrovai išvydo Evelinos Ščerbavičiūtės taiklų smūgį į telšiečių vartus.

Vt. Komanda Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. skirt. Tašk.