Neįgaliesiems

MFA „Žalgiris“ B triumfavo LMFA I lygoje

Ukmergės centriniame stadione praūžė itin kovingos LMFA Pirmos lygos finalinės rungtynės. Pirmenybių nugalėtojos paaiškėjo po pratęsimo – Vilniaus MFA „Žalgiris“ B 2:1 įveikė ukmergiškes. Bronzos medalius iškovojo Vilniaus FM-FK „Amber“ futbolininkės.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos įvarčiais pasižymėjo Aksinija Neznamova ir Liepa Leonavičiūtė, padėjusios VFM-„Amber“ komandai rezultatu 2:0 laimėti prieš Jonavos KKSC-„Eos-Aušrą“.

Tuo tarpu didysis finalas užtruko. Gabija Gedgaudaitė jau 9 minutę išvedė žalgirietes, o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Indrė Apkevičiūtė. Nors ukmergiškės rungtynių metu turėjo daugiau žaidybinės iniciatyvos, bet lemiamą įvartį per pratęsimą pelnė jaunosios žalgirietės. 117 min. G. Gedgaudaitės taiklus smūgis leido iškovoti trofėjų.

Po rungtynių komandos ir žaidėjos apdovanotos „Hummel“ įsteigtais prizais. Šiame sezone 25 įvarčius pelniusi PFA-FK „Panevėžio“ puolėja Karilė Liužinaitė tapo rezultatyviausia žaidėja.

Gintarė Blažytė atskleidė, kuo šios pergalingos pirmenybės jai įsimins: „Sezonas buvo svarbus, nes turėjau tam tikrus iškeltus asmeninius tikslus, kuriuos pavyko įgyvendint. Šį sezoną buvau nusiteikusi praleisti savo malonumui – tobulėti ne tik kaip vidurio gynėjai, bet ir išmėginti savo galimybes padedant atakai. Paskutinėse rungtynėse buvo tikra kova, nei viena komanda nenorėjo nusileisti! Nuaidėjus paskutiniam švilpukui kilo mintys padėkoti komandai, treneriams ir visam kolektyvui už puikų ir sėkmingą sezoną!“

„Žaidėme slidžioje aikštėje, todėl buvo sunku žaisti gražų futbolą. Dėl aikštės sąlygų kartais klydome paprastose situacijose, tačiau buvome rimtai nusiteikusios, užsivedusios, nes mums pergalė buvo labai svarbi. Džiaugiuosi, kad nepraleidome įvarčių ir į Vilnių parsivežėme bronzos medalius“, – įspūdžiais pasidalijo Donata Vaškevičiūtė.

Geriausios finalinio etapo žaidėjos pagal pozicijas

Vartininkė: Dominyka Vaiginytė („Žalgiris“ B)

Gynėja: Urtė Šmigelskaitė („SC-Keliai“)

Saugė: Viktorija Magalinskaja (VFM-„Amber“)

Puolėja: Erika Šupelytė („Žalgiris“ B)

Geriausios finalinio etapo komandų žaidėjos

„Žalgiris“ B: Gabija Gedgaudaitė

„SC-Keliai“: Alina Neznanova

VFM-„Amber“: Loreta Rogačiova

„Eos-Aušra“: Agnė Medvedevaitė

Finalinių rungtynių statistika

Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“ – Vilniaus FM-FK „Amber“ 0:2

Teisėjas – Julius Butkus

Įvarčiai: 39 min. Aksinija Neznamova, 87 min. Liepa Danutė Leonavičiūtė (VFM-„Amber“)

Įspėtos: 70 min. Gabrielė Ragauskaitė, 73 min. Deimantė Griesiūtė („Eos-Aušra“)

Pašalinta: 74 min. Deimantė Griesiūtė („Eos-Aušra“)

Ukmergės „SC-Keliai“ – Vilniaus MFA „Žalgiris“ B 1:2 (po pratęsimo)

Teisėja – Lina Skladaitytė

Įvarčiai: 59 min. Indrė Apkevičiūtė („SC-Keliai“); 9 ir 118 min. Gabija Gedgaudaitė („Žalgiris B“)

Įspėtos: 23 min. Simona Bagavičiūtė, 45 min. Irina Kvasnickaitė („SC-Keliai“); 80 min. Viktorija Čiapaitė, 120 min. Gintarė Blažytė („Žalgiris B“)

Pašalinta: 99 min. Irina Kvasnickaitė („SC-Keliai“)

Autorius – Robertas Každanas; Miglės Ivanauskienės nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS