MFA „Žalgiris“ laimėjo merginų čempionato 1 vietą

Kovo 22 dieną Šventupėje ir Ukmergėje buvo surengtos 2004 metų gimimo ir jaunesnių žaidėjų varžybos, kuriose jungėsi 6 pajėgiausios Lietuvos komandos.

A grupėje sėkmingai startavo Gargždų FK „Banga“ pirmoji komanda, įveikusi rezultatu 6:0 Nemenčinės MFK ir sužaidusi lygiosiomis 4:4 su Ukmergės SC. Antros liko ukmergiškės, nugalėjusios Vilniaus rajono atstoves 3:0.

B grupėje pergalingai žengė MFA „Žalgiris“. Sostinės akademija 10:0 nustelbė FK „Bangos“ antrąją komandą bei 2:0 nugalėjo Kauno SM „Taurą“. Kaunietės užėmė grupės antrą vietą, nugalėjus Gargždų žaidėjas 12:1.

Čempionato 5 vietą pelnė Nemenčinės MFK, užbaigusi pasirodymą pergale 9:0 prieš FK „Bangos“ antrąją komandą. Bronzos medalius iškovojo Ukmergės SC, kuris 4:2 nugalėjo kaunietes. Finale vilnietės triumfavo prieš FK „Bangą“ rezultatu 7:3 ir iškovojo pagrindinį varžybų trofėjų.

Geriausios turnyro vartininkės prizą pelnė Diana Marcinkevičiūtė (Ukmergės SC), gynėjos – Ugnė Slankauskaitė (MFA „Žalgiris“), puolėjos – Atėnė Streckytė (FK „Banga“), rezultatyviausios žaidėjos – Donata Švarcaitė (FK „Banga“).

Individualūs prizai įteikti ir geriausioms komandų žaidėjoms. Juos pelnė Irūna Blaškytė, Teresė Ložinskaitė, Simona Lunevičiūtė, Iveta Inčytė.

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) bendradarbiaujant su Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA).