MFA „Žalgiris“-MRU iš Liepojos sugrįžo su 3 taškais

2024 metų Baltijos moterų futbolo lygoje (BWFL) savo pirmąja pergale džiaugėsi Vilniaus žalgirietės.

MFA „Žalgiris“-MRU komanda šeštadienį išvykoje sužaidė su Liepojos FS ekipa ir ją nugalėjo rezultatu 5:2.

Pirmasis įvartis LOC futbolo halėje krito 22 minutę – jį pelnė žalgiriečių gretose debiutavusi Paola Simone Nicole Ellis. Viešnių persvarą iki rungtynių pertraukos ženkliai padidino Alworonga Debora Stephen Luka savo taikliais smūgiais, atliktais 26 ir 42 minutę.

Iuliana Colnic 57 minutę įmušė ketvirtą Vilniaus atstovių įvartį. Liepojos futbolininkėms pavyko sušvelninti skirtumą dėka Ancės Meijerės (64 min.) ir Helėnos Reinfeldės (80 min.) pastangų. Aikštės šeimininkių atgimusias viltis visgi nubraukė Iulianos Colnic įvartis 85 minutę, tapęs paskutiniu šiame susitikime.

Baltijos moterų futbolo lygoje šiemet dalyvauja šešios komandos. MFA „Žalgiris“-MRU turnyrą pradėjo pralaimėjimu 0:2 prieš Estijos čempionę FC „Flora“, o kita Lietuvos atstovė – Šiaulių FK „Gintra“ – dar laukia savojo starto.